Pēc Poltsamaa rallijkrosa Reinis Nitišs pirmais 2000 klasē Igaunijā

Info: Dace Janova (4rati.lv)
Foto: Aigars Nitišs

Sestdien Poltsamaa norisinājās trešais Igaunijas rallijkrosa čempionāta posms. Sausajā un putekļainajā trasē uz starta stājās 40 automašīnas, tostarp arī vairāki Latvijas braucēji.

Gaisa temperatūra sporta automašīnā karstajā vasaras dienā sasniedza līdz pat +70 grādiem, bet tas netraucēja 15 gadīgajam jēkabpilietim Reinim Nitišam izcīnīt nu jau kārtējo uzvaru Igaunijas rallijkrosa 2000 klasē.

Latvieši te ļāva igauņu sportistiem pakāpties tikai uz trešā pjedestāla pakāpiena, jo otro vietu klasē ieņēma aiz Reiņa Nitiša finišējušais Mārtiņš Porietis.

Kvalifikācijā ātrākais laiks bija igaunim Havamaa, bet pirmajā braucienā Nitišs viņu apdzina. Lai gan, veicot apdzīšanas manevru, no sadursmes izvairīties neizdevās un Reiņa automašīnas diskā tika izsists pamatīgs robs, tomēr Nitišs noturēja izcīnīto pozīciju līdz pat finišam.

Otrajā braucienā Reinis bija pirmais jau no starta. Divus sākuma apļus tuvākie sekotāji vēl bija redzami atpakaļskata spogulī, tālāk tie atpalika un līdzīgs scenārijs atkārtojās arī finālbraucienā.

Priecājoties par uzvaru, Reinis uzteic mehāniķu ieguldīto darbu, sagatavojot automašīnu sacensībām un saka paldies saviem atbalstītājiem – “Ošukalns”, „Rēzeknes gaļas kombināts”, „Inos”, „Alfis”, „XL transports”, „Domše Latvija”.

Patlaban Reinis Nitišs pēc 3 posmiem atrodas vadībā 2000 klasē Igaunijas rallijkrosā un ir pirmais arī Latvijas rallijkrosa kausa izcīņas D-2 klasē.

Nopietna sacensība Reinim gaidāma 23.-24.jūlijā Lietuvā, kur norisināsies rallijkrosa Ziemeļeiropas (NEZ) posms, nākošais starts Latvijā – rallijkrosa kausa izcīņas posms Biķernieku trasē jūlija beigās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *