Kens Bloks kļūst par “Global RallyCross” čempionāta līderi

Pagājušās nedēļas nogalē ASV tika aizvadīts “Global RallyCross” čempionāta kārtējās sacensības, pēc kurām par sezonas jauno līderi kļuvis amerikānis Kens Bloks.

Losandželosas posms bija unikāls, jo tajā notika divi fināli, tika noteikti divi uzvarētāji un piešķirts divreiz vairāk punktu nekā citās nedēļas nogalēs. Par uzvarētājiem kļuva Skots Spīds un Raiss Millens.

Šis bija vienīgais šogad plānotais dubultposms “Global RallyCross” čempionātā. Pirmā daļa notika piektdien un sestdien, bet otra – svētdien.

“Andretti Rallycross” komandas pārstāvis Skots Spīds dominēja pirmajā no Losandželosas posmiem. Kvalifikācijas kārtu viņš noslēdza otrajā vietā, bet pēc tam uzvarēja gan pusfinālā, gan finālā. “SuperCar” klases debitants Joni Vimans no “Olsbergs MSE” komandas finālā ieguva otro vietu, kas ir viņa labākais rezultāts sezonā, bet Kens Bloks finišēja trešais.

Otrā fināla zvaigzne bija Raiss Millens, kurš sestdien bija finišējis tikai ceturtais. Otrā posma kvalifikācijas kārtu viņš noslēdza trešais, pēc tam uzvarēja savā pusfinālā, bet finālā pārliecinoši uzveica Bloku un Vimanu, kas arī šoreiz uz pjedestāla nākošajās divās pozīcijās, tikai šoreiz mainītās vietās.

“Hoonigan Racing Division” komandas pilots Kens Bloks tagad kļuvis par jauno čempionāta līderi, bet uz otro vietu pakāpies Vimans.

Jāpiemin, ka “Olsbergs MSE” komandas braucēji Kevins Eriksons un Mičels DeJongs uzvarēja otrās spēcīgākās čempionāta klases “GRC Lites” finālbraucienos.

Jau šajā nedēļas nogalē sezonas turpinājums Sietlā.

Pirmais Losandželosas fināls:

1. Scott Speed (Andretti Volkswagen)
2. Joni Wiman (Olsbergs MSE Ford)
3. Ken Block (Hoonigan Ford)
4. Rhys Millen (Millen Hyundai)
5. Patrik Sandell (Olsbergs MSE Ford)

Otrais Losandželosas fināls:

1. Rhys Millen (Millen Hyundai)
2. Ken Block (Hoonigan Ford)
3. Joni Wiman (Olsbergs MSE Ford)
4. Sverre Isachsen (Subaru USA)
5. Bucky Lasek (Subaru USA)

“Global RallyCross” čempionāta kopvērtējums:

1. Ken Block, 299
2. Joni Wiman, 281
3. Scott Speed, 275
4. Nelson Piquet Jr., 265
5. Patrik Sandell, 216

Info un foto: redbullglobalrallycross.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *