Jānis Baumanis piedāvā laimēt ceļojumu uz rallijkrosa posmu Itālijā

Pagājušā gada Eiropas rallijkrosa čempionāta bronzas medaļnieks «Super 1600» klasē Jānis Baumanis aicina līdzjutējus iesaistīties «Baumanis Motorsport» rīkotajās «Fanu sacensībās», kurās galvenā balva būs apmaksāts brauciens uz pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Itālijā, Frančakortas trasē.

Pēc katra pasaules rallijkrosa čempionāta posma «Fanu sacensību» dalībniekiem Jāņa Baumaņa sociālo tīklu «Facebook» un «Twitter» profilos tiks uzdoti jautājumi, un starp pareizo atbilžu sniedzējiem tiks noskaidrots viens uzvarētājs.

«Rallijkross ir viens no atraktīvākajiem motoru sporta veidiem, un pasaules čempionāta posmos līdzjutēji divu dienu garumā var vērot sportistu cīņu par, burtiski, katru trases centimetru. Tās ir fantastiskas emocijas gan braucējiem, gan arī skatītājiem, tāpēc aicinām autosporta līdzjutējus apmeklēt čempionāta posmus klātienē. Vienam no jums mūsu komanda piedāvā arī apmaksātu braucienu uz sacensībām Frančakortas trasē, Itālijā,» stāsta J. Baumanis.

Kopumā 2015. gada sezonas laikā, no 2015. gada 26. aprīļa līdz 6. septembrim, tiks uzdoti septiņi jautājumi par Jāņa Baumaņa dalību rallijkrosa sacensībās un viņa karjeru. Papildus informācija pieejama vietnē «janisbaumanis.com», sadaļā «Fans competition». Dalība «Fanu sacensībās» ir bez maksas.

«Fanu sacensību» uzvarētājam tiks apmaksāts lidojums uz 16.-18. oktobrī Itālijā notiekošo pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, viesnīca, transports no viesnīcas uz sacensību norises vietu, kā arī ieejas biļete.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2015. gada sezona sāksies jau šīs nedēļas nogalē, 25.-26. aprīlī Portugālē, kur J. Baumanis «Set Promotion» komandas sastāvā startēs Eiropas čempionāta «Super 1600» ieskaitē.

Tāpat J. Baumanis šogad «Team Peugeot-Hansen» izveidotajā jauno talantu programmā «Team Hansen Talent Development» debitēs pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā «Supercar» klasē.

«Supercar» klasē paredzēts startēt trīs pasaules čempionāta posmos – 22.-24.maijā Lielbritānijā, 21.-23.augustā Norvēģijā un 2.-4.oktobrī Turcijā.

Atgādināsim, ka J. Baumanis 2014.gada sezonas deviņos posmos «Super 1600» klasē uz goda pjedestāla kāpa sešas reizes – trīs reizes tika izcīnīta uzvara, divas reizes braucējs bija otrais, bet vienu reizi ierindojās arī trešajā vietā. Kopvērtējumā latviešu braucējs izcīnīja 3.vietu.

Teksts: Baumanis Motorsport
Foto: facebook.com/janisbaumanisrx

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *