Ar vērienīgu dalībnieku skaitu noslēdzies “Cēsu autosprinta kauss”

Pagājušajā nedēļas nogalē, 4. martā tika aizvadītas autosacīkstes “Cēsu autosprinta kauss 2017”. Sacensībās bija jāveic trīs braucieni 2.8 km garā trasē, kas sastāvēja gan no asfalta, gan grants sekcijām un bija izveidota Cēsu pilsētā, Baltās ielas apkaimē.

Par uzvarētāju 4WD klasē 28 dalībnieku konkurencē kļuva Kārlis Nebars (“Subaru Impreza”), kurš pirmajā braucienā bija otrais ātrākais, bet tad ierindojās pirmajā vietā otrajā un trešajā braucienā. Uzstādot ātrāko laiku pirmajā braucienā, bet pēc tam abas reizes ieņemot otro vietu, otrais arī summā palika Rolands Kaucis (“Subaru Impreza”), kamēr trešajā vietā 4WD klasē – Edgars Ozoliņš (“Mazda 323”).

14 braucēji izgāja uz starta 4WD-R klasē, kur uzvarēja Rolands Kaucis (“Subaru Impreza”). Pirmajos divos braucienos viņam ātrākie rezultāti, bet trešajā – otrais ātrākais. Divas otrās un pirmā vieta braucienos otro vietu “Cēsu autosprinta kausā 2017” atnesa Kalvim Blūmam (“Mitsubishi Lancer Evolution”), tikmēr Armands Plūme (“Audi 90”) šajā klasē trešais.

FWD klasē uz starta stājās 26 dalībnieki. Ģirts Ozoliņš (“Honda Civic”) braucienos bija pirmais, otrais un trešais ātrākais, bet ar to bija pilnīgi pietiekami, lai gūtu uzvaru sacensību summā. Otro vietu ieņēma Aigars Bajārs (“VW Golf”), trešais – Gatis Ābelītis (“Citroen”).

Tikmēr FWD-R klasē startēja 12 braucēji, uzvaru izcīnot Aigaram Bajāram (“VW Golf”). Viņam braucienos ceturtā, pirmā un otrā vieta. Otrais šajā klasē Aigars Upītis (“Opel Tigra”), kamēr trešo vietu ieņēma Artis Jurciņš (“Opel Tigra”).

RWD klasē uz starta pulcējās 25 autosporta entuziasti. Pirmajos divos braucienos sasniedzis otro labāko rezultātu, trešajā braucienā un arī sacensību summā uzvarēja Gatis Ģērmanis (“BMW 328”). Viņam aiz muguras kopvērtējumā palika Mārtiņš Muižnieks (“BMW”) un Jānis Apsītis (“BMW”).

Tāpat Gatim Ģērmanim (“BMW 328”) izdevās uzvarēt RWD-R klases ieskaitē, kur viņam pirmajos divos braucienos bija ātrākie rezultāti, bet trešajā – otrais ātrākais. Arī te otrajā vietā Mārtiņš Muižnieks (“BMW”), savukārt trešo vietu trīs braucienu summā izcīnīja Kārlis Karāns (“BMW 320”).

Starp četrām startējušajām Dāmu klases braucējām ātrākā bija Sintija Miklāva (“Subaru Impreza”), otro vietu ieņēma Lana Kārkliņa (“Mazda 323”), bet trešajā vietā ierindojās Liliāna Ciekure (“Honda Civic”).

Junioru ieskaitē no diviem dalībniekiem pirmais bija Roberts Poriņš (“VW Golf”).

“Cēsu ziemas autosprinta kauss 2017” gala protokols

“Prieks par padarīto darbu un cēsnieku atsaucību,” gandarījumu pauž sacīkšu rīkotāji. “Dalībnieku daudz. Organizējot pirmo reizi, izpildījām daudz mērķu un sapratām, pie kā jāpiestrādā nākošreiz. Bez atbalstītājiem tādas sacensības nebūtu iespējamas!”

FOTOGALERIJA

Sacensības nebūtu iespējamas bez lieliskiem atbalstītājiem – Cēsu novada pašvaldība, “SARSAUTO”, “Masterfoto”, “Sportakameras.lv”, “Parts4you.lv”, “Metālupasaule”, “Svētavots”, “AAG”, “Vinnis”, “Livonia”, “Studiopizza”, “Vinetas un Allas Kārumlāde”, “Homedecor”, “Solo”, Cēsu aktīvās atpūtas parks “Karjers”, “RokunBūvē.lv”, “R&D”, ziedu salons “Lauma”, “Monster energy”. Informatīvais atbalsts – www.4rati.lv.