Aizvadīts autosprinta sacīkšu “Saldus pavasaris 2017” trešais posms

Svētdien, 7. maijā Druvas lidlauka teritorijā Saldū norisināsies autosprinta sacensību “Saldus pavasaris 2017” trešais posms. Dalībnieki veica četrus braucienus, no kuriem ieskaitē tika vērtēti trīs labākie, un uzvarētāji noskaidrojās sešās klasēs.

FWD klasē ātrākais bija Jānis Spundiņš (Honda), aiz sevis atstājot Voldemāru Kalvi (Opel Kadett) un Artūru Zadovski (VW Golf).

Tuvāko sekotāju apsteidzot par mazāk nekā sekundi, RWD klasē pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Kļava (BMW). Otrajā vietā šeit Kristaps Kronbergs (BMW 320), bet trešais – Artis Jēkabsons (BMW).

Mārtiņš Kļava (BMW) uzvarēja arī 2WD OPEN klasē, braucienu summā pārspējot Kristapu Kronbergu (BMW 320) un Jāni Spundiņu (Honda).

4WD klasē par uzvarētāju kļuva Uldis Karlovskis (Subaru), aiz viņa – Gvido Erķis (Audi) un Atis Graudiņš (Audi 90).

4WD OPEN klasē pirmo vietu guva Gvido Erķis (Audi), otro izcīnīja Uldis Karlovskis (Subaru), savukārt trešais šajā reizē Atis Graudiņš (Audi).

DĀMU klasē pirmā vieta Laura Baļķīte (Subaru), kurai aiz muguras palika Līga Valdmane (Audi) un Līga Artemenkova (Opel Kadett).

Atsevišķa klase JUNIORIEM, kur nepārspēts palika Kristaps Kronbergs (BMW 320), otrajā vietā ierindojās Matīss Kļava (BMW), bet trešais bija Markuss Reivitis (Opel Vectra).