15. maijā Mūsas trasē notiks autokrosa un folkreisa treniņu diena

05/05/2021 |

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Nākamajā nedēļas nogalē “Mūsa Raceland” trasē tiks aizvadīta pirmā autokrosa un folkreisa braucēju tikšanās šajā gadā – 15. maijā paredzēti treniņi un pirmssezonas tehniskās apskates diena.

Treniņi, ievērojot tobrīd valstī noteiktos “Covid-19” ierobežojumus, norisināsies no plkst. 11:00 līdz 18:00. Šajā laikā braucēji varēs gan izmēģināt tehniku trasē, gan veikt automašīnu pirmssezonas apskati, tādā veidā iegūstot papildu pārliecību par tehnikas gatavību pirmajām sacensībām.

Jāpiemin, ka Latvijas folkreisa sabiedrībai tapusi jauna mājvieta internetā – tīmekļa vietne “folkreiss.lv”, kas kalpos kā oficiālo dokumentu, pirmssacīkšu pieteikumu un sporta disciplīnas informācijas vietu. Tā būs kā pamatinformācijas vietne tiem autosporta entuziastiem, kuri par folkreisu ir dzirdējuši, taču vēlas gūt sīkāku informāciju, un tam noderēs sadaļa ar biežāk uzdotajiem jautājumiem. Tāpat mājaslapa noderēs aktīvajiem sportistiem pieteikumu nosūtīšanai, apskatīšanai, dokumentu apskatei un citai oficiālajai informācijai.

Pirmo pieteikšanās eksperimentu “folkreiss.lv” veiks, gatavojoties 15. maijā paredzētajai testu un tehniskajai dienai Mūsas trasē. Folkreisa un Krosa komisijas kausa izcīņas klašu dalībnieki var pieteikties testu dienai ŠEIT >>.

Jāatzīmē, ka arī rallijkrosa braucējiem paredzēti vēl vieni treniņi – 9. maijā Biķernieku trasē.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool