Rallija eksperts 2007 ir finišējis


R.Volonta foto no apbalvošanas.

Ir noslēgusies 2007.gada rallija sezona, noteikti uzvarētāji un sumināti čempioni.

Līdz ar to ir noskaidroti arī šī gada rallija eksperti, kas visprecīzāk ir paredzējuši gan atsevišķu Latvijas rallija čempionāta posmu uzvarētājus, gan visas sezonas uzvarētājus kopumā.

Tādēļ ceturdien, 25.novembrī, sekojot tradīcijai nu jau divu gadu garumā, www.4rati.lv, mūsu atbalstītājs Raimonds Volonts („V4 motors” ), 2007.gada N3 klases čempioni Dans Leščs un Jānis Vīksna, kas bija mērojuši tālo ceļu no Liepājas, krodziņā „Pieci vilki” tikās ar visveiksmīgākajiem rallija zinātājiem. Balvas šogad godam bija nopelnījuši dukāts, Teetis, Murphy (attiecīgi 1., 2. un 3.vieta rallija „Cēsis 2007″ prognozēs), Skinelav, g77, Sanita (rallijs Kurzeme 2007), Koceens, Shiebernieks, Aigarss (Latvija 2007).

Kopā sezonas rezultātus vispareizāk bija prognozējuši Ojārs, Vainšteins un Jamulejs. Patīkami bija redzēt, ka daži rallija eksperti bija pie mums ciemos ne jau pirmo reizi, kas nozīmē, ka tā vairs nav atsevišķu spēlētāju veiksme un nejaušība, bet drīzāk saucama par likumsakarībuJ .

Vēlamies teikt lielu paldies par jauki pavadīto vakaru Danam un Jānim, novēlot viņiem veiksmi nākamajā sezonā, kā arī pateikties par atbalstu visā prognožu spēles „Rallija eksperts-2007″ garumā „V4motors”, Texaco produkcijas izplatītājam Latvijā „VA motors” un Raimondam Volontam personīgi.

Vēlreiz sveicam uzvarētājus un uz tikšanos 2008.gadā!

Jūsu www.4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *