Pirmo reizi Latvijā 6H izturības sacensības automašīnām un 3H sacīkstes motocikliem un kvadricikliem

Info: Iveta Kaminska

Jau septiņus gadus Latvijas sportisti ir piedalījušies 24 stundu izturības sacensībās, kas norisinās Francijā un Portugālē. Beidzot šāda veida sacīkstes nolemts rīkot arī Latvijā, pirmajā reizē risku samazinot līdz 6 stundu lielam izturības braucienam automašīnām un trīs stundām motocikliem un kvadricikliem. Sacensības notiks 8. oktobrī karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” teritorijā, Emburgā, Sidrabenes p., Ozolnieku n., Jelgavas rajonā un tās būs gan kā Latvijas atklātā rallija reida čempionāta 5. posms “6 H – 2011”, gan kā atklātās sacensības “6 H kauss – 2011”, pie tam visa veida sporta automašīnām, tai skaitā sākot gan no trofi reida automašīnām līdz pat žiguļiem un bagijiem.

Paredzēts, ka džipi un trofi reida automašīnas veiks trasi, kuras garums plānots no 10 līdz 12 kilometriem, bet pārējām automašīnām apmēram 5 līdz 7 kilometrus.

Pēc brīvas izvēles katra ekipāža var sastāvēt no viena līdz pat četriem pilotiem, pie tam to maiņa, cik bieži un kad, notiks pēc katras ekipāžas ieskatiem un sacensību taktikas.

Motobraucēju komandā startēt varēs no diviem līdz trīs pilotiem.

Abu sacensību Nolikumi un Pieteikšanās veidlapas publicētas www.laf.lv, www.crosscountry.lv lapās, www.autoeuro.lv sadaļā SPORTS un www.4rati.lv. Uzziņas pa tālruni 26427833 (Iveta) vai rakstot info@autoeuro.lv.
Aicināti visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās izbaudīt īstu izbraukšanās prieku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *