Minirallisti “iesildās” pie polārā loka

Foto: Foaģentūra “4rati”

Lai arī 2007.gada sezonas ziemas ralliji un miniralliji nav aiz kalniem, laika apstākļu dēļ treniņa iespējas praktiski ir liegtas. Līdz ar to pilotiem un strūmaņiem nekas cits neatliek kā spēlēt pēdējas datorspēļu versijas vai arī doties uz ziemeļu pusi, kur vairāk sniega.

Pagājušā gada minirallija vicečempioni Guntars Miķelsons/ Aivars Maļavkins (Mitsubishi Lancer Evo6) ir izvēlējušies otro variantu, piesakot dalību Somijā no 25.-27.01. notiekošajā Arctic Lapland Rally, kurš tiek uzskatīts par vienu no klasiskākajiem ziemas rallijiem. Šogad rallijs ir pulcējis vairāk kā 150 no 11 pasaules valstīm, bez klasiskajiem rallija braucējiem pulcējot arī tādas autosporta slavenības kā Mika Hakinens un Keke Rosbergs.

Kā no Somijas ziņo Guntars Miķelsons, tad temperatūra rallija norises vietā esot ap -25 un sniega segas biezums vietām pārsniedz viena metra robežu, līdz ar to nav šaubu, ka tiks izbaudīts patiess ziemas rallijs.

Ar ekipāžu esam vienojušies, ka arī turpmāk www.4rati.lv lasītāji tiks informēti par interesantākajiem rallija notikumiem un mūsu ekipāžas sekmēm tajā.

Plašāks apraksts par ralliju Arctic Lapland Rally pieejams šeit: www.arcticrally.fi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *