Balsojiet par savu favorītu Latvijas autosporta sezonas griezumā

Info: Mareks Ivans
Foto: go4speed.lv

Tuvojoties gada izskaņai, televīzijas raidījums “Autosporta programma nr.1” ir apkopojis interesantākos notikumus aizgājušajā autosporta sezonā. Šos notikumus raidījums ir ieplānojis parādīt ēterā šā gada pēdējā raidījumā, tostarp Jaunā gada pirmajā raidījumā. Taču pirms tam ir ļauts katram autosporta interesentam palīdzēt izveidot šos raidījumus, katrs cilvēks par sev simpātiskāko nominantu var nobalsot autosporta portāla “Go4speed.lv” speciāli izveidotā rubrikā.

Mūsu valsts autosporta pasaulē interesantu lietu ir gana, šajos visos notikumos klāt bijis arī televīzijas raidījums “Autosporta programma nr.1”. Videokamera ir rokās ņemta gan ziemas puteņos, gan rudens slapjdraņķos. Tādejādi viss šajā sezonā safilmētais nu ir apkopots 17 interesantās nominācijās, sākot no sezonas laikā piefiksētajiem kūleņiem, turpinot ar gada interesantākajiem kurioziem un noslēdzot ar šīs sezonas spožākajām uzvarām.

Par šiem visiem notikumiem katrā no nominācijām ikvienam ir ļauts nobalsot autosporta portālā “Go4speed.lv”, pirms tam apskatot katru nominēto īsā videofilmiņā. Ikviena atdotā balss tiks ņemta vērā, pēc mēneša veidotajos raidījumos šajās nominācijās iekļautos autosportistus vai notikumus sagrupējot savdabīgā topā.

Tādejādi ikvienam autosporta interesentam ir ļauta iespēja ietekmēt raidījuma sižetu, atdodot savu balsi par, viņaprāt, spožāko autosportistu debiju aizgājušajā gadā vai efektīvāko sadursmi mūsu valsts autosporta pasākumos. Katrā ziņā nominantu ir pietiekami, lai katras autosporta disciplīnas līdzjutējs atrastu savu favorītu.

Uz priekšu, balsošanai atvēlēts viens mēnesis.

Balsošanas interneta vietne: www.go4speed.lv/lv/gada-nominacija/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *