“Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022” jau 16. janvārī Līvos

Jau nākamajā nedēļas nogalē, 16. janvārī, netālu no Cēsīm, Līvos notiks “Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022”. Sacensības norisināsies 1+1 formātā, ar diviem ātrumposmiem (2.7 un 2.9 km garumā), katru no kuriem dalībnieki veiks trīs reizes. Sacensību servisa parks un sekretariāts atradīsies Līvos, Zvārtas ielā 8.

Sacensības notiks astoņās klasēs – 1600, 2000, 2WD, 4WD, 4WD+, Juniori, 2WD SPORT un 4WD SPORT.

Šis formāts ļauj piedalīties sacensībās gan ar ielas, gan ar sporta auto. Sporta klasēs atļauts izmantot arī rallijam paredzētas riepas, lai veiksmīgi sagatavotos februārī gaidāmajam rallijam “Sarma”.

Visiem dalībniekiem būs jāstartē ekipāžā ar stūrmani, ielas automašīnu klasēm reģistrējoties tiks izdalīta Kārļa Nebara sagatavota stenogramma, kuru būs atļauts pārbaudīt vienu reizi, bet ekipāžas, kas startēs ar sporta auto, tāpat kā rallijā,  varēs trases pierakstu veikt divas reizes.

Kompaktais sacensību formāts dod iespēju diviem pilotiem startēt ar vienu automašīnu un treniņa nepieciešamības gadījumā braukt arī papildus klasē – “Bez ieskaites”.

Māris Millers stāsta par sacensību formātu un atbild uz biežāk uzdotajiem jautājumiem: VIDEO

Mājaslapas dokumentu sadaļā ir publicēts sacensību nolikums, šeit atrodama reģistrācija.

“Millers Motorsport Ziemas Kauss 2022”” organizatori atgādina, ka līdz 12.janvārim dalībniekiem sacensībām  ir iespējams pieteikties par samazinātu dalības maksu.