Finišējis “EVE pavasaris 2016” otrais posms [+video]

Svētdien, 17. aprīlī Druvas lidlaukā, Saldus novadā norisinājās otrais no plānotajiem trim autosprinta seriāla “EVE pavasaris 2016” posmiem. Sacensībās startēja 82 sportisti un uzvarētāji tika noskaidroti sešās klasēs. Trase tika veidota uz asfalta un grunts seguma, ar kopējo garumu 1.3 km. Dalībniekiem bija jāveic trīs braucieni, no kuriem divus labāko braucienu summa noteica rezultātu.

Viskuplāk bija pārstāvēta 2WD OPEN klase, kurā startēja 31 dalībnieks, uzvaru gūstot Andim Gluškovam (VW Golf). Otro vietu ieņēma Arvis Bērziņš (VW Golf), bet trešo – Madars dīriņš (Renault Clio).

21 sportists stājās uz starta FWD ieskaitē. Arī tur uzvarēja Artis Gluškovs (VW Golf), otro vietu ieņēma Arvis Bērziņš (VW Golf), bet trešo – Madars Dīriņš (Renault Clio).

4WD klasē uzvarēja Artis vicinskis (Subaru Impreza), aiz sevis atstājot Kasparu Miezi (Subaru Impreza). 4WD OPEN klasē vietu sadalījums tieši tāds pats, pirmais Artis un otrais Kaspars. Šajās klasēs šoreiz startēja divi sportisti. Diemžēl Gvido Erķim un Uldim Karlovskim nebija šoreiz iespēja startēt šajā klasē, jo viņu Subaru Impreza pēdējā brīdi piemeklēja tehniska ķibele, bet tas neliedza startēt RWD klasē ar BMW automašīnu.

RWD klasē starp 21 dalībnieku pirmo vietu guva Kristaps Martinovs (BMW 325), aiz sevis atstājot Mārci Martinovu (BMW 325) un Mārtiņu Muižnieku (BMW).

Starp Dāmām uzvaru otrajā posmā guva Laila Dracmane (Ford RS). Otrajā vietā ierindojās Alise Freiberga (BMW), aiz sevis atstājot Lauru Gluškovu (VW Golf), kurai šis bija pirmais panākums EVE autosports rīkotajās sacensībās.

Visi otrā posma rezultāti un kopvērtējums pieejams ŠEIT >>.

Sacensību mērķis ir iesaistīt jauniešus autosportā, attīstīt šo sporta veidu Saldus novadā, kā arī nodrošināt dažādu līmeņu sportistiem treniņu iespējas.

Atlikušais trešais “EVE pavasaris 2016” posms norisināsies 1. maijā, Druvas lidlaukā. Paldies atbalstītājiem – rallykurzeme.lv, 4rati.lv, Saldus novada pašvaldībai, S.Z Autosporta video.