Biķernieku trasē aizvadīts Latvijas kausa autosprintā pirmais posms

Foto: LAF SAK

Sestdien, 8. aprīlī Biķernieku trasē norisinājās Latvijas kausa autosprintā vasaras sezonas pirmā posma sacensības “RX Challenge Raganas katls 2023”. Dalībnieki veica trīs braucienos, no kuriem ieskaitē tika vērtēti divi labākie.

1600 klasē uzvarētāja laurus plūca Renārs Zapackis (Honda Civic), sasniedzot labākos laikus visos trīs braucienos. Otrajā vietā Jānis Jansons (Peugeot), trešajā vietā ierindojās Modris Krieviņš (VAZ 2108-3).

Edvīns Vansovičs (Honda Civic) kļuva par posma uzvarētāju 2000 klasē un uzrādīja labākos rezultātus divos no trim braucieniem. Šajā klasē otrais bija Reinis Trūps (Honda Civic Type-R), trešais – Madars Dīriņš (Honda Civic Type-R).

RWD klasē divos no trim braucieniem uzvarēja un posma summā triumfēja rallija pilots Ralfs Sirmacis (BMW). Andis Šarkovskis (BMW) ieņēma otro vietu, bet trešais bija autosporta vecmeistars Matīss Mežaks (Toyota).

2WD OPEN klasē divos braucienos ātrākais bija un posmā uzvarēja Madars Dīriņš (Honda Civic Type-R), aiz sevis atstājot Edvīnu Vansoviču (Honda Civic) un Adrianu Apsīti (Ford Fiesta).

Andis Šarkovskis (BMW) uzvarēja RWD OPEN kategorijā, kur izrādījās ātrākais divos braucienos. Šajā klasē Ralfs Sirmacis (BMW) palika otrais, bet trešais bija Jānis Apsītis (BMW).

Artim Vicinskim (Subaru Impreza) pietika ar uzvaru vienā no 4WD klases braucieniem, lai izcīnīto pirmo vietu arī posmā. Edgars Ozoliņš (Mazda) ieņēma otro vietu, bet Mārtiņš Ločmelis (Subaru Impreza) – trešo.

4WD OPEN klasē uzvarēja Edgars Ozoliņš (Mazda), kurš labāko laiku sasniedza vienā no trim braucieniem. Ar otro rezultātu posmu pabeidza Artis Vicinskis (Subaru Impreza), bet Mārtiņš Ločmelis (Subaru Impreza) arī šajā klasē bija trešais labākais.

Raivis Poišs (Audi A3) bija ātrākais visos trīs braucienos AUDI QUATTRO klasē. Otrais posmā Pēteris Rubulis (Audi S3), trešajā vietā Māris Mellups (Audi).

Starp JUNIORU klases dalībniekiem divos braucienos un arī posmā uzvarēja Patriks Gromovs (BMW 318), aiz kura ierindojās Ričards Laukšteins (VW Golf) un Aleksis Aleksejevs (VW Golf mk2).

DĀMU klasē visos braucienos nepārspēta palika Renita Aukšmukste (Subaru Impreza), posmā aiz sevis atstājot Konstanci Krieviņu (VAZ 2108) un Zandu Priedīti (Opel Corsa).

Pilni 1. posma rezultāti >>

Latvijas kauss autosprintā turpināsies ar otro posmu 6. maijā Smiltenē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *