Vides Tehnikas rallija komanda uzvar rallijsprintā “Latvija 2017”

26/07/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Nedēļas nogalē Vides Tehnikas rallija komandas visas ekipāžas startēja “Rally Latvija 2017”, gūstot ļoti labus rezultātus. Rallijsprinta dalībniekiem bija jāveic septiņi ātrumposmi, no kuriem tikai divi bija pa grunts segumu, bet pārejie tika aizvadīti pa Biķernieku asfaltu.

Komandas rezultāti:
4WD Open: E. Blūms/D. Eglītis – 1. vieta, kā arī absolūtie rallijsprinta uzvarētāji.
4WD: M.Neško/M.Briedis – 1. vieta
Klasika 3000: T.Binde/O.Bormans – 3. vieta
1600: T.Zeleznevs/L. Liepiņa – tehniskas problēmas, nefinišēja.

Mikus Nesko: “Biķerniekos diena iesākās ar ne pārāk labiem rezultātiem, ko arī gaidīju, jo neesam “asfalta braucēji”. Braucot uz grants posmiem, zinājām, lai cīnītos par “Top 3″, mums jāatgūst zaudētās sekundes un jāiegūst rezerve, jo noslēdzošie posmi atkal pa asfaltu. Plāns izdevās ar uzviju, novinējām abus grants ātrumposmus un noturējām līderu pozīcijas. Paldies Vides Tehnikai, Knauf Insulation un Betonmax par finansiālo atbalstu! Paldies par tehnisko atbalstu Sandijs Rudzitis!”

Toms Binde: “Ja beha lido, tad viņai ir jālido, kas šoreiz ne visai labi padevās! Paldies Vides Tehnikai, konferencem.lv un MMK riepu servisam par atbalstu!”

Didzis Eglītis: “Īsumā – viss bija forši. Pirmā gonka. Esmu ļoti apmierināts. “Iebraucu” shēmu kā notiek rallijs. Protams, negaidīju, ka uzreiz būs tāds rezultāts, bet pateicoties treniņiem, pilotam Emīlam un komandas darbam kopumā, tas tika sasniegts jau pirmajā reizē! Esmu priecīgs, ka uz pjedestāla tika gandrīz visas VT ekipāžas. Esmu pārliecināts, ka tā būs arī turpmāk!”

Līga Liepiņa: “Pirmkārt, patiess prieks, ka pēc ilgāka pārtraukuma atkal startējām komandu ieskaitē – šogad Vides tehnikas rallija komandas sastāvā. Gada sākums mūsu ekipāžai bija diezgan veiksmīgs un daudzsološs, bet šobrīd veiksme ir devusies nedaudz atpūsties, jo pēdējās divas sacensības tehnika netur nospraustos mērķus, bet to nevar attiecināt uz ekipāžu. Kopumā rallijs “Latvija 2017”, kas lēnām pārtop par asfalta rallija posmu, bija interesants – ļoti patika Biķernieku ātrumposmi. Mums, kā standarta “klasikas” (aizmugures piedziņas) braucējiem, tika dota iespēja cīnīties par pjedestālu ne tikai ar Latvijas, bet arī diezgan spēcīgām Polijas un Igaunijas ekipāžām, šoreiz tikai līdz ceturtā ātrumposma beigām, kad pievīla dzinēja defekts.”

Vides Tehnikas Rallija komanda izcīnīja pirmo vieta komandu vērtējumā.

Informāciju sagatavoja:
Vides Tehnikas rallija komanda

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool