“Rally Talsi” ietvaros aizvadītas rallijsprinta sacensības

20/05/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

25 ekipāžas sestdien “Rally Talsi” ietvaros aizvadīja Latvijas rallijsprinta čempionāta posmu, kopējā ieskaitē ar ātrāko rezultātu uzvaru izcīnot Marekam Švarcam-Švampānam un Armandam Lūkinam.

Rallijsprinta braucējiem distance bija īsāka nekā rallija ieskaites dalībniekiem, jo bija jāveic seši ātrumposmi. Švarca-Švampāna/Lūkina ekipāža, kas startēja ar “Subaru Impreza” uzvarēja pirmajos četros ātrumposmos, piektais tika apturēts un ieskaitīti vienādi rezultātu, kamēr noslēdzošajā “dopā” ātrāko laiku sasniedza Lauris Ozerovs un Gatis Jansons (“Subaru Impreza”).

Absolūtajā ieskaitē “4WD Open” klases braucēji Švarcs-Švampāns/Lūkins par 31 sekundi uzveica Vigo Rubeņa un Kristapa Eglītes (“Subaru Impreza”) duetu, kuri savukārt uzvarēja “4WD” grupā. Jānis Grīnbergs un Jānis Strazdiņš (“BMW 330”) finišā piekāpās par 50 sekundēm, ieņemot trešo vietu absolūtajā ieskaitē, kā arī triumfējot “2WD Open” vērtējumā.

“1600” klasē ātrākie bija Andris Putniņš un Raimonds Gļauda (“Rover 214”), bet visplašāk pārstāvētajā grupā “Klasika 3000” uzvaru izcīnīja Andris Vovers un Aldis Hanzens (“BMW”).

Rallijsprinta absolūtās ieskaites “Top 10”:

VISI REZULTĀTI >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool