“Rally Alūksne 2016” varēs sekot līdzi arī radio un teksta tiešraidē

15/01/2016 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau šovakar, 15. janvārī plkst. 19:30 Alūksnē notiks Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmā posma “Rally Alūksne 2016” ceremoniālais starts, bet sestdien, 16. janvārī visiem ātrumposmiem līdzi varēs sekot gan ar radio starpniecību, gan teksta tiešraidē portālā “4rati.lv”.

“Radio Tev” visas sestdienas garumā, jau sākot no plkst. 9:40, piedāvās no notikuma vietas just līdzi rallijsprinta sacīkstēs notiekošajam – sekosim rezultātiem, notikumiem trasē un dzirdēsim arī regulāras intervijas ar “Rally Alūksne 2016” dalībniekiem.

Internetā “Radio Tev” var klausīties “http://www.radiotev.lv/player“. Taču, ja vēlies uzzināt, kādos viļņos “Radio Tev” klausāms tradicionālajā formā, ielūkojies “http://www.radiotev.lv/par-mums“.

Tikmēr “Rally Alūksne 2016” informatīvais atbalstītājs, portāls “4rati.lv” sestdien piedāvās notikumiem trasē sekot līdzi teksta tiešraidē. Arī pie mums būs iespēja sekot līdzi rezultātiem pēc katra no ātrumposmiem, kā arī citiem svarīgiem notikumiem trasē.

Sportistiem “Rally Alūksne 2016” sākas jau šodien, kad notiek dokumentu un tehnikas pārbaudes, iepazīšanās ar trasi un citas būtiskas procedūras, kas rallija vērotājiem visbiežāk paliek neredzētas. Taču plkst. 19:30 visi aicināti ierasties Brūža ielā 7, Alūksnē, kur notiks sacensību ceremoniālais starts.

“Rally Alūksne 2016” sacensību dienā, 16. janvārī pirmais no astoņiem ātrumposmiem startēs plkst. 9:45. Savukārt sacensību noslēdzošais laika ieskaites brauciens sāksies plkst. 16:47.

Atgādinām, ka skatītāji “Rally Alūksne 2016” ātrumposmus klātienē, tāpat kā citus gadus, var apmeklēt bez ieejas maksas. Vairāk noderīgas informācijas, tostarp ātrumposmu apskatus un kartes, var atrast “http://4rati.lv/aluksne-2015-2/“.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool