Noskaidroti 2017. gada Latvijas čempioni rallijsprintā

04/10/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar sacensībām “Saldus 2017” pagājušās nedēļas nogalē tika pielikts punkts rallijsprinta sezonai, šobrīd ir aprēķināti sportistu izcīnītie punkti un zināmi visi čempioni, kā arī godalgoto vietu ieguvēji.

Šosezon tika aizvadīti seši posmi. Izlaižot pirmos divus ziemas rallijus “Alūksne” un “Sarma”, bet piedaloties rallijsprintos “Talsi”, “Latvija”, “Viekšniai” un “Saldus”, par klases 1600 uzvarētājiem šogad kļuvuši viesi no Polijas – S.Chrzanowski / A.Binieda. Otrajā vietā T.Zeleznevs / L.Liepiņa, kuri izlaida posmu Talsos, bet trešo vietu sezonas kopvērtējumā ieguva A.Berkolds / K.Ozers.

Ļoti ātri šogad bija D.Leščs / R.Ripelis, kuri, par spīti tam, ka izstājās trīs posmos, pārējos prata uzvarēt savā klasē un līdz ar to kļuvuši par 2WD Open Latvijas čempioniem. Otrajā vietā U.Lepiksons / A.Šteinbergs, bet trešajā – A.Jakovļevs / V.Maslovs.

4WD klasē pirmo vietu ieguvuši M.Švarcs-Švampāns / A.Lūkins, kuri savā ieskaitē neuzvarēja tikai “Latvijas” posmā. Tur pirmie bija M.Neško / M.Briedis, kuri kļuvuši par 2017. gada vicečempioniem. Trešajā vietā šogad V.Rubenis / K.Eglīte.

Sīvākā cīņa notika 4WD Open klasē, kur I.Eislers / M.Tūters tikai ar nedaudz vairāk kā desmit punktu pārsvaru uzveikuši lietuviešus V.Plastininu / V.Plastininu. Trešie šeit E.Blūms / D.Eglītis, kuri piedalījās vien pēdējos trīs posmos.

Klasika 3000 ieskaitē, kur cīņa notika četru posmu ietvaros, pirmo vietu ieguvuši J.Grīnbergs / J.Strazdiņš – viņiem uzvaras trijās no sacīkstēm. “Saldus” posma uzvarētāji A.Vovers / U.Augulis tikuši pie otrās vietas, bet trešo pozīciju nopelnījuši T.Binde / O.Bormanis.

Komandu ieskaitē pirmo vietu izcīnījusi “Vides Tehnikas rallija komanda”, ko šogad pārstāvēja M.Neško / M.Briedis (4WD), T.Zeleznevs / L.Liepiņa (1600) un E.Blūms / D.Eglītis (4WD Open).

Sportistu apbalvošana paredzēta šī gada 9. decembrī Saulkrastos, “Minhauzena Undā”.

Latvijas rallijsprinta čempionāta kopvērtējumi >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool