Jau nākamās nedēļas nogalē notiks “Rally Alūksne”

05/01/2016 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Vairs tikai nepilnas divas nedēļas atlikušas līdz Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmā posma sacensībām “Rally Alūksne 2016”.

Šī brīža laikapstākļi gan Alūksnē, gan pārējā valsts teritorijā liecina, ka jauno rallija sezonu Latvijā varētu izdoties atklāt godam, īstos ziemas apstākļos. Patlaban sacensībām pieteikušās divdesmit ekipāžas un paredzams, ka šīs nedēļas laikā aktivitāte no sportistu puses varētu krietni pieaugt.

Pagaidām izteikti aktīvāki ir lietuvieši – 15 no ekipāžām, kas jau apstiprinājušas dalību “Rally Alūksne”, ir tieši no Lietuvas. Savukārt no latviešiem pirmais sacensībām pieteicies pērnā gada Latvijas čempions rallijā Guntis Lielkājis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) ar stūrmani Tomu Pirktiņu, kurš pērn brauca kopā ar Gunta dēlu Tomu Lielkāji.

Dalībnieku sarakstā arī divas ASRT ekipāžas – komandā Dmitrijam Feofanovam/Normundam Kokinam ir pievienojies arī 2015.gadā rallijsprinta čempiona un sporta meistara titulus ieguvušais Edijs Bergmanis ar stūrmani Edgaru Grīnu.

Tāpat jau pieteikušies Mikus Neško/Mārtiņš Briedis (“Subaru Impreza”) un Mārtiņš Sesks/Reinis Vilsons (“Ford Fiesta R2”), kuri turpinās pārstāvēt “LMT Autosporta Akadēmiju. Uz starta Alūksnē redzēsim arī Vigo Rubeni/Kristapu Eglīti –  pēc vairākām veiksmīgām sezonām rallija supersprintā un minirallijos, ekipāžai tās būs debijas sacensības rallijsprintā .

Papildus stimuls cīnīties par uzvaru būs viena tilta piedziņas ekipāžām, jo, pateicoties “Rally Alūksne” atbalstītājiem, ātrākajai no tām tiks piešķirta naudas balvu 1000 eiro apmērā.

Ieeja “Rally Alūksne 2016” ātrumposmos skatītājiem būs bez maksas.

Sacensību oficiālā atklāšana paredzēta 15. janvārī, savukārt 16. janvārī risināsies visi astoņi ātrumposmi. Pieteikšanās sacensībām notiek tiešsaistē portālā www.4rati.lv līdz 11. janvāra plkst. 18:00.

Informācija par sacensībām >>

Rallijsprintu „Alūksne 2016” organizē Autosporta klubs „Alūksne” sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

Sacensības atbalsta uzņēmumi 4plus, AutoKada, ASRT, ADRem auto, ZB Auto, Marienburga, Apiņi, SLB, Jaunsētas, Veltījums Jums, Sorma, Prelūdija, Akvedukts, e-mežs, Skudra Auto, , Red Bull, Latvijas Nafta.

Informatīvo atbalstu rallijsprintam „Alūksne 2016” nodrošina www.4rati.lv, Malienas Ziņas, Tavs auto, rally.ee.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool