Spēcīgā lietū aizvadīts “EVE vasaras kausa 2015” piektais posms

Svētdien, 26.jūlijā, tika aizvadīts “EVE vasaras kausa 2015” piektais posms, kurš norisinājās Liepājas pusē, Rudes kartinga trasē uz asfalta seguma. Trase pietiekami ātra, sarežģīta un viltīga. Autosportistiem sava meistarība bija jārāda arī slapjos laikapstākļos, jo braucienu laikā neizpalika arī spēcīgas lietavas.

Dalībnieki Rudē tika aicināti ierasties jau sestdienas vakarā, kur varēja iepazīties ar trasi, veikt treniņa braucienus, iepazīties ar citiem dalībniekiem un vienkārši labi pavadīt vakaru. Daudzi to arī izmantoja. “Rude Racing” komanda bija parūpējusies par lielisku atmosfēru – kopumā ļoti jauku sestdienas vakaru.

Sestdien sacensību reģistrācijas laikā tika izsniegti 73 starta numuri un drifta šovam pieteicās 12 dalībnieki. Dalībnieki ieradās no Rudes, Nīcas, Otaņķiem, Piltenes, Rīgas, Ādažiem, Īvandes, Alsungas, Liepājas, Druvas, Priekules, Saldus, Kuldīgas, Zaņas, Aizputes un Ventspils.

Sacensību laikā skatītājus priecēja arī drifta braucēji. Drifta šova dalībnieki tiešām veidoja šovu. Ovācijas un skaļus aplausus izpelnījās riepu kūpināšana un spridzināšana. Šoreiz tika apbalvoti divi drifteri, kuri saņēma visvairāk skatītāju simpātijas.

FWD klasē 18 dalībnieki, uzvarēja Rolands Naudiņš, otro vietu ieguva Lauris Kupšis un trešo Dinārs Tučs.

RWD klasē 21 dalībnieks, ātrākais bija Gvido Rozenblūms, otro vietu izcīnīja Mārcis Martinovs, bet trešais bija Aivars Krastiņš.

4WD klasē 6 dalībnieki, uzvarēja Mihails Riško, otrais bija Artūrs Padrevics, bet trešo vietu ieguva Kaspars Dullis.

2WD OPEN klasē 17 dalībnieki, uzvarēja Lauris Kupšis, otro vietu ieguva Dinārs Tučs, bet trešo Sandis Žebeks.

4WD OPEN klasē 4 dalībnieki, ātrākais Kaspars Dullis, otrais bija Raivis Aigars, bet trešais Kaspars Aigars.

DĀMAS šoreiz 7, labākā bija Nelda Žentiņa, otro vietu ieguva Laila Mickus, bet trešā bija Laila Dracmane.