Lēbs startēs Marokas rallijreidā, nākotnes plānā – Dakara

07/09/2015 |

Foto: motorsport.com

Oktobra sākumā Marokas rallijā plāno piedalīties arī deviņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjēns Lēbs, kurš nākotnē plāno startēt arī Dakarā.

Ziņas par to, ka Lēbs gatavojas pievērsties rallijreidiem, parādījās jau vasarā. Jūnijā francūzis aizvadīja testus ar “Peugeot 2008 DKR” sacīkšu auto un izteicās, ka nākotnē vēlas startēt Dakaras rallijā.

Šobrīd Lēbs startē salonmašīnu pasaules čempionātā (WTCC), bet janvārī piedalījās pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā Montekarlo rallijā un tā bija pēdējā reize, kad viņš brauca kopā ar stūrmani Danielu Elenu.

Abi kopā atkal startēs Marokas rallijreidā, kas būs “Cross Country” Pasaules kausa sezonas devītais posms. Pirms tam Lēba/Elenas ekipāža veiks testus, bet 3. oktobrī startēs minētajā sacīkstē.

Šogad Marokas rallijā būs jāveic 2255 kilometri, no tiem 1358 kilometri ātrumposmos. Sacīkstes finišēs 9. oktobrī.

Paredzams, ka uz starta izies ap 200 vieglajiem un smagajiem automobiļiem, kā arī bagijiem, un arī tuvu pie 100 motociklu un kvadriciklu braucējiem.

Marokas rallijreids notiks starp Ķīnas un Taizemes WTCC posmiem, tāpēc nevienu no sacīkstēm Lēbam nenāksies izlaist.

Gatavību startēt Dakaras rallijā, iespējams, jau 2016. gadā izteicis arī Peters Solbergs. Savukārt cits bijušais WRC braucējs Miko Hirvonens karjeru rallijreidu sacīkstēs jau ir sācis, pirms kāda laika aizvadot “Baja Aragon”.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool