Iznācis 4ratu Rallija kalendārs 2016.gadam + FOTO

02/12/2015 |

Krāsains un košs, jau septīto gadu pēc kārtas, klāt ir 4ratu Rallija kalendārs. Arī šogad Daces Janovas fotogrāfijās kalendāra lapās – divpadsmit rallija, rallijsprinta un minirallija ekipāžas un komandas.

4ratu Rallija kalendārs gan atsauks atmiņā brīžus no šī gada sacensībām, gan atgādinās par vārda dienām un svētkiem, un protams, arī nākamās sezonas ralliju, rallijsprintu un miniralliju norises datumiem.

www.4rati.lv iepazīstinās ar 2016.gada kalendāra ekipāžām un komandām – atskatīsimies uz aizgājušo sezonu un nedaudz ielūkosimies arī viņu nākotnes plānos.

4ratu Rallija kalendāru šogad varēs atrast Jāņa Rozes grāmatnīcās Rīgā tirdzniecības centros “Alfa”, “Spice”, “Mols”, “Origo”, “Rimi Stirnu” un grāmatnīcā Kr.Barona ielā 5, kā arī veikalā “Garšu bode” Mūkusalas ielā 72b.

Tāpat kalendāru varēs iegādāties arī Jelgavā (tirdzniecības centrā “Valdeka”), Saldū (t/c “Akvārijs”), Valmierā (t/c “Valleta”), Jēkabpilī (Rimi Jēkabpils), Kuldīgā (Rimi Kuldīga), Ogrē (t/c “Ogre”), Siguldā (Siguldas Terases), Tukumā (Rimi Tukums).

4ratu Rallija kalendāru 2016.gadam var apskatīt ŠEIT

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool