Bosch piedāvā jaunākās paaudzes vējstiklu tīrītājus

10/07/2015 |

Reklāmraksts

Latvijas lietainajā vasarā katram automobiļa vadītājam ir būtiski, lai veiksmīgi funkcionētu vējstikla tīrītāji. Kompānija “Bosch” stiklu tīrītāju ražošanā izceļas ar augstu kvalitāti un strādā pie arvien labāku mehānismu izstrādāšanas.

Ir nepieciešami divi mehānismi, lai vējstikla tīrītāji veiktu savu funkciju efektīvi. Gliemežreduktora un elektromotora kombinācija nodrošina jaudu, kas vajadzīga tīrītājiem. Rotācijas jauda, ja motors tiek vadīts ar vienkāršu sajūgu, izraisa ritmisku tīrītāju šūpošanos. Lai varētu noslaucīt visus nevajadzīgos gružus no vadītāja skata diapozona, tiek izmantota mehāniska tīrīšanas instrumentu sistēma.

Mazgāšanas sūknis vispirms uzsmidzina vējstiklam tīrīšanas šķidrumu. Motors tiek ieslēgts vēlāk, lai tīrītāja slotiņas veiktu savu uzdevumu un attīrītu no gružiem vadītāja skatu. Tīrītāja motors šajā procesā izceļas īpaši, jo tas spēlē nozīmīgu lomu, lai pārvietotu tīrītāju slotiņas un notiktu faktiska vējstikla tīrīšana. Tīrīšanas process nekad nevarētu notikt bez tīrītāja motora. Būtu nepieciešams īpašs spēks, lai pārvietotu tīrītāju slotiņas turp un atpakaļ. Šo spēku var viegli kontrolēt vadītājs, kurš var izlemt, kāds tīrīšanas ātrums būtu vispiemērotākais. Tas ir tas, uz ko tīrītāja motors specializējas – radot vadītājam nepieciešamo spēku, lai noslaucītu lietu vai netīrumus, kas traucē skatienam.

Bosch tiešām uztver stiklu tīrītāju ražošanu nopietni. Projektējot daudzas no labākajām auto daļām, kas auto var vējstikla tīrīšanas sistēmai, Bosch tīrītāja motors izceļas ar augstāko spēku un kvalitāti. Bosch attīsta spēcīgus tīrītāju motorus, kas spēj notīrīt jebkurus gružus, kas nokļuvuši redzeslokā. Kopā ar citām vējstikla tīrīšanas sistēmām, Bosch nodrošina vislabāko tīrītāja motoru, lai nodrošinātu automobiļa pasažieru drošību, ļaujot vadītājam redzēt, kas viņam / viņai ir nepieciešams, lai iegūtu skatu brīvu no lietus.

Informācija no www.RezervesDalas24.LV

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool