Seska/Franča ekipāža izcīnījusi otro vietu Polijas “Rally Radków”

Foto: simeck photo

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis pagājušās nedēļas nogalē Polijā startēja autosacīkstēs “Rally Radków”, gūstot pārliecinošu otro vietu. Latvieši šonedēļ plāno startēt vēl vienā asfalta rallijā Slovākijā.

Uz Poliju ekipāža bija devusies, lai piedalītos testos un paslīpētu braukšanas prasmes uz asfalta. Pēdējā brīdī tika noorganizēta viņu dalība “Rally Radków”. Šis bija Polijas “Tarmac Masters” seriāla noslēdzošais, sestais posms. Sportisti mēroja sešus asfalta ātrumposmus, kuru kopgarums bija nepilni 47 kilometri.

Visos ātrumposmos ātrākos rezultātus uzrādīja poļu pilota Gžegoža Gžiba ekipāža, kas startēja ar “Škoda Fabia Rally2 evo”. Mūsu sportisti uz starta izgāja ar tehniski mazāk spēcīgo “Škoda Fabia Rally2-Kit” automobili, ko šosezon jau izmantoja Eiropas čempionāta posmos. Visos dopos Sesks/Francis uzrādīja otros rezultātus un finišā absolūtās ieskaites uzvarētājiem piekāpās par 51 sekundi.

Ekipāža jau pieteikusi dalību šajā nedēļas nogalē Slovākijā gaidāmajās asfalta sacensībās “Garrett Rally Košice”, kur būs jāmēro 11 ātrumposmi vairāk par 125 km kopgarumā. Šeit konkurence būs vēl spēcīgāka, bet “Team MRF Tyres” braucējiem ticis 4. starta numurs.  Šis  rallijs būs Slovākijas un Polijas čempionātu posms.

“Rally Radków 2022” rezultāti: