Auto24 Rally Estonia uzvar Georgs Gross

Info, foto: Dace Janova, 4rati.lv

Vakar Igaunijā, Otepē, finišēja auto24 Rally Estonia, kas bija arī Latvijas rallija čempionāta sacensība. Dienvidigaunijas sarežģītajos ceļos ātrajā, avārijām bagātajā rallijā pārliecinošu uzvaru guva Georga Grosa ekipāža (Ford Focus WRC), otrais Karls Krūda, trešie – Aleksejs Lukjaņuks/Aleksejs Arnautovs.

Visātrākie no latviešiem  auto24 Rally Estonia bija  Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis, uzvarot E12 klasē un iegūstot 11.pozīciju kopvērtējumā.

Par Latvijas rallija čempionāta ieskaites kopvērtējuma un N4 klases uzvarētāju kļuva Aleksejs Lukjaņuks, aiz viņa Timu Korge un Vasilijs Grjazins, kurš pirmais finišēja R4 klases ieskaitē.

Otrā vieta N4 klasē Timu Korge, aiz viņa Raula Jetsa ekipāža, Aivis Egle/Andis Dauga – ceturtie.

Latvijas čempionāta R2 klasē uzvara Naura Bruņinieka ekipāžai,  atstājot aiz sevis līdzšinējo klases līderi Ralfu Sirmaci, kurš savu pozīciju zaudēja tehnisku problēmu dēļ,  trešie  R2 klasē Emīls Blūms/Andris Mālnieks.

Diemžēl pēc 6.ātrumposma dalībnieku vidū vairs nebija Ivo Ķilpja/Arta Ceriņa (ātrumkārbas defekts),  otrajā dienā uz starta neizgāja Aivars Bērziņš/Māris Šeflers, tāpat tehnika pievīla arī Edgaru Balodi/Modri Žeimutu,   avāriju rallija otrajā dienā piedzīvoja Rūdolfa Grahoļska ekipāža.

Kopā sacensību nefinišēja piecdesmit viena ekipāža, no tiem 11 Latvijas sportisti.

Nākošais Latvijas rallija čempionāta posms jau pēc pāris nedēļām – 300lakes rally Lietuvā, Zarasai 9.un 10.augustā.

Auto24 Rally Estonia visi rezultāti atrodami šeit.