Krosa komisijas sapulces varētu notikt novembrī, balle – pārcelta

15/10/2020 |

Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv

LAF Krosa komisijas disciplīnu klašu sapulces pašlaik plānotas novembrī, bet komisijas apbalvošanas pasākums pārcelts uz, ātrākais, janvāri. Situāciju diktē “Covid-19” izplatība un noteiktie pulcēšanās ierobežojumi.

Šā gada 16. novembrī paredzēta sacensību organizatoru sapulce, kam sekos rallijkrosa klašu sapulces 21. novembrī un autokrosa klašu sapulces 22. novembrī. Tomēr jāņem vērā, ka sapulču norise un formāts var mainīties, atkarībā no vīrusa izplatības situācijas un tā brīža ierobežojumiem. Nav izslēgta sapulču norise gan klātienē, gan attālināti.

Jau oktobra nogalē bija paredzēta LAF Krosa komisijas apbalvošanas ceremonija, kurā tiktu sumināti gan Latvijas čempionātu laureāti, gan kausu ieguvēji. Tomēr pulcēšanās ierobežojumu dēļ pasākums pārcelts uz janvāri, turklāt arī šis prognozētais norises laiks būs atkarīgs no attiecīgās situācijas valstī.

Lai gan valsti un pasauli kopumā pārņēmuši ierobežojumi, nekas nevar liegt izteikt savus priekšlikumus: Krosa komisijas padome līdz 23. oktobrim gaida sportistu, sacensību rīkotāju un citu iesaistīto entuziastu konstruktīvās idejas sacensību seriālu norisē 2021. gadam!

Priekšlikumi iesniedzami e-pasta veidā:

Par autokrosu: [email protected] (Arnis Odiņš)

Par rallijkrosu: [email protected] (Jānis Bergs)

Par Folkreisu: [email protected] (Viesturs Saukāns)

Par amatieru autokrosu: [email protected] (Jānis Kozlovskis)

Vispārīgi, organizatoriski jautājumi: [email protected] (Reinis Lilienšteins)

LAF Krosa komisijas padomes pārstāvju kontaktus atradīsiet šeit >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool