Ar Dakaras rallista Holovčika uzvaru noslēdzas “Baja Poland”

Ar mājinieka Kšištofa Holovčika uzvaru Polijā noslēdzies bezceļu rallijs “Baja Poland”. Pazīstamais Dakaras rallija dalībnieks šajās sacensībās triumfēja jau ceturto reizi karjerā.

“Baja Poland” bija “Cross Coutry” ralliju Pasaules kausa kārtējais posms.

“X-Raid” komandu pārstāvošais Holovčiks, kurš startēja ar “Mini All4Racing” sacīkšu auto, savās mājās jutās pārliecinoši un uzvarēja trijos no četriem ātrumposmiem. Otrajā vietā, zaudējot 5 minūtes un 20 sekundes, ierindojās ar “Overdrive” sagatavoto “Toyota Hilux” braucošais Adams Mališs, bet trešo vietu ieņēma Martins Kačmarskis, kurš startēja ar tādu pašu mašīnu kā Holovčiks. Viņš no uzvarētāja atpalika 9 minūtes un 48 sekundes.

Sākotnēji bija plānoti pieci ātrumposmi, ar kopējo garumu 520 kilometeri, tomēr pēdējais no tiem tika atcelts, jo lietus ātrumposmu bija padarījis neizbraucamu.

Savukārt Pasaules kausa kopvērtējuma pirmajās divās pozīcijās esošie braucējie Leonīds Novickis un Nasers Al-Atija finišu nesasniedza. Al-Atija uzvarēja pirmajā ātrumposmā, taču trešajā sabojāja sava “Toyota” spēkrata piekari, piedzīvojot izstāšanos no sacensībām. Savukārt “X-Raid” pilotam Novickim rallijs noslēdzās ar ietriekšanos kokā.

Šis bija “Cross Coutry” ralliju Pasaules kausa astotais posms. Nākamais būs Marokas rallijs jeb “Rallye OilLybia du Maroc”, kas startēs 3. oktobrī. Tas būs sezonas priekšpēdējais posms.

Info: bajapoland.eu
Foto: bajapoland.eu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *