Sezonas noslēgumā – rallijkross – IKE RACING balvas izcīņa.

Info: Sandra Sirsniņa Jēkabsone

Noslēgumam tuvojas autosporta sezona Latvijā. Lielākā daļa čempionātu nupat būs noslēgušies. Laikā, kad sezonas stress ir aiz muguras autosportisti labprāt piedalās dažādās komercsacensībās, kurās no sirds var „izbraukties”, neskaitot punktus. Viens šāds sportisks pasākums – IKE Racing balvas izcīņa rallijkrosā, sagaida gan sportistus gan līdzjutējus 20-21.oktobrī Sporta kompleksā „333″. Šīs būs vienas no nedaudzajām rallijkrosa sacensībām (otrās šogad) Latvijā un dos iespēju skatītājiem tuvāk iepazīt šo atraktīvo un Eiropā tik populāro autosporta veidu Sacensibās piedalīsies sportisti ar divīzijas D-1 (pilnpiedziņas), 1600 cm³ un 2000 cm³ (priekšpiedziņas), kā arī „OPEN” (aizmugures piedziņas) klases automobiļiem. Autosportisti cīnīsies ne tikai par skaistiem kausiem, bet arī par ievērojamām naudas balvām.

Sestdien 20.oktobrī būs iespēja vērot brīvos treniņbraucienus un pirmo kvalivikācijas braucienu, kā arī ielūkoties sportistu nometnēs, aplūkot „kaujas ratus”. Kā arī vakarā izlīksmoties ballē, kuru vadīs UFO un spēlēs grupa „Jumprava”.

Savukārt svētdien 21.oktobrī notiks izšķirošie braucieni – sportisti cīnīsies par balvām. Lai skatītājiem nebūtu garlaicīgi, braucienu starplaikos varēs vērot Drift Show un atraktīvo motobike šovu Stuntfighters Team Latvia izpildījumā.

Dalību rallijkrosa sacensībās peteikuši sportisti no Skandināvijas ar Silvo Viitanenu priekšagalā, kaimiņi no Igaunijas, Lietuvas un Krievijas, kā arī spēcīgākie Latvijas braucēji – U.Bujāns, O. Vērmanis, R.Safonovs, J.Aleksējevs u.c.

Sīkāka informācija: www.333.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *