Vorobjovs otrais “300 Lakes Rally” kvalifikācijā, Plangi izcīna uzvaru

Latviešu rallija komandas ASRT ekipāža Sīms Plangi/Mareks Sarapū guvuši uzvaru Lietuvā gaidāmo “300 Lakes Rally” sacensību kvalifikācijā, kamēr otro vietu izcīnīja pērnā gada šīs sacīkstes uzvarētāji Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks no “Vorobjovs Racing” vienības.

Kvalifikācija notika 4.56 km garā ātrumposmā un Sīms Plangi (“Mitsubishi Lancer Evo X”) sesiju noslēdza ar rezultātu 2:26.96, kamēr Jānis Vorobjovs (“Mitsubishi Lancer Evo X”) no igauņa atpalika 0.96 sekundes. Trešajā vietā ierindojās “ASK Autorikona” ekipāža Giedris Notkus/Daļus Strižans (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kuri uzvarētājam zaudēja 1.21 sekundes.

Pirmajā desmitniekā no latviešiem iekļuva Jānis Berķis/Edgars Čeporjus (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kuri pārstāv “Neiksans Rally Sport” komandu – viņiem sestā vieta.

Kvalifikācijā piedalījās 18 ekipāžas, bet pirmās desmit drīkstēs izvēlēties, no kādām pozīcijām uzsākt pirmās sacensību dienas ātrumposmus. 11. līdz 18. vietas ieguvēji startēs tādā secībā, kādā ieņēma pozīcijas kvalifikācijā.

Kopumā sacensībās startēs 72 ekipāžas, no tām Latvijas čempionāta ieskaitē – 20. Ātrumposmi notiks piektdien un sestdien.