Turpinās pieteikšanās Freko rallija supersprintam Smiltenē 19.maijā

07/05/2012 |

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Šī gada rallija supersprinta sezona sāksies 19.maijā ar sacensībām Smiltenē, sporta kompleksā “Teperis”. Tāpat kā pagājušajā gadā, rallija supersprintā startēt var ikviens ar savu ielas vai sporta automašīnu, kas tiks iedalītas 8 ieskaites klasēs.

Trases, kas izveidota sporta kompleksa teritorijā, segumu veido 60% grants un 40% asfalta. Sacensību dalībniekiem katrs ātrumposms būs jāveic trīs reizes un viena ātrumposma garums būs līdz 3 km.

Kā sola “Tepera” trases saimnieks Vairis Tralla, lai padarītu braucējiem sacensību vēl aizraujošāku, trasē ir veikti vairāki uzlabojumi, tai skaitā, iepriekšējo ierasto trīs ātruma slāpētāju vietā tagad ir izveidoti papildus līkumi.

Līdz supersprinta sacensībām trase tiks pārbaudīta treniņu režīmā, lai atklātu iespējamās tās “vājās” vietas un uz 19.maiju “Tepera” trase būtu ideālā kārtībā.

Iepriekšējā pieteikšanās Freko rallija supersprintam notiek elektroniskā veidā interneta vietnē www.4rati.lv (http://4rati.lv/?cat=233&lang=lv). Te, sadaļā „Supersprints”, ir publicēti arī sacensības oficiālie dokumenti.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool