Sākusies reģistrācija sezonas pēdējam FREKO Rallija Supersprinta posmam Rīgā

03/10/2011 |

Info: Dace Janova, www.4rati.lv
Foto: Dace Janova, fotoaģentūra “4rati”

2011.gada FREKO Rallija Supersprinta gada kausa izcīņa noslēgsies 22.oktobrī ar piekto posmu, sacensībām „Rudens 2011”, kas notiks Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā, Sergeja Eizenšteina ielā 2.

Trases, kas izveidota Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā, viena ātrumposma (tā segumu veidos ap 60% grants un ap 40% asfalta) garums ir līdz 3km un dalībniekiem tas būs jāveic 3 reizes.

Kā parasti, sacensībās atļauts piedalīties ar jebkuras markas standarta vai sporta vieglo automašīnu. Uzvarētāji tiks noteikti astoņās ieskaites grupās atkarībā no auto tehniskajiem parametriem un U18 grupā jauniešiem līdz 18 gadu vecumam.

Gan dalībniekiem, gan skatītājiem šī sacensības solās būt īpaši interesanta, jo Biķernieku trasē supersprints līdz šim vēl līdz šim nav startējis un jauno rallijkrosa trasi, kas tiks iekļauta “Rudens 2011” distancē, lielākā daļa sportistu brauks pirmo reizi.

Dalībnieku reģistrācija FREKO rallija supersprintam iespējama www.4rati.lv sadaļā “Supersprints”, te publicēts arī sacensību nolikums.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool