Noskaidroti supersprinta uzvarētāji

26/10/2010 |

Info: Viesturs Saukāns
Foto: DaceJanova (Fotoaģentūra 4rati)

Svētdien 333 trasē aizvadīts Auto Stils supersprinta piektais posms, pēc kura noskaidroti visu klašu kopvērtējuma uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Par labākajiem supersprinta braucējiem savās klasēs kļuva Atis Riekstiņš, Sandis Laukšteins, Jānis Ivanovskis, Agris Brediks, Gatis Liepiņš, Egils Īle, Ints Jeršovs un Andris Vovers. U18 junioru ieskaitē uzvara Atim Līcim, bet labākā komanda – Quattro Ledlauži. 333 trasē vadošās pozīcijas guva 4WD+ klases braucēji, labākais no tiem – Jānis Kārkliņš.

FWD 1600 klases sezona noslēdzās ar drāmu, jo līdzšinējais līderis Guntis Lielkājis pēdējā posmā piedzīvoja avāriju, zaudējot supersprinta uzvarētāja titulu Atim Riekstiņam. Trešais kopvērtējumā – Raivis Bartušauskis. 333 trasē trijniekā iekļuva Jānis Cielēns, Alamants Faušteins un Atis Riekstiņš.

FWD 1600+ klasē par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Sandis Laukšteins, bet ar uzvaru otro vietu izrāva Jānis Kārkliņš. Trešais – Atis Līcis. Šie braucēji dominēja arī pēdējā sacīkstē – aiz Kārkliņa pozīcijas guva Laukšteins un Līcis.

4WD klasē pirmo zaudējumu šajā sezonā piedzīvoja kopvērtējuma uzvarētājs Jānis Ivanovskis. Taču zaudējums minimāls, jo uzvaru guva Jāņa brālis Mārcis Ivanovskis, kas viņam ļāva nodrošināt otro vietu un brāļu dubultuzvaru kopvērtējumā. Trešais kopvērtējumā – Edgars Tralla. Sacīkstē starp Mārci un Jāni Ivanovskiem otro pozīciju sasniedza Aivis Dīmanis.

4WD+ klasē par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Agris Brediks, kuru pēdējā

posmā gan apdraudēja Ints Jeršovs, taču kopvērtējumā tā arī nepanāca. Kārlim Nebaram sezonā trešā vieta. Pēdējā sacīkstē visiem trim priekšā nokļuva Jānis Kārkliņš, kurš kļuva par uzvarētāju arī absolūtajā sacensību vērtējumā. Aiz Jāņa pozīcijas guva Jeršovs, Nebars un Brediks.

VAZ Historic Open klasē pārliecinošu kopvērtējuma uzvaru guva Gatis Liepiņš, aiz viņa sezonā Ingus Kalniņš-Kalenieks un pēdējā posmā nestartējušais Nauris Grīntāls. 333 trasē trijniekā Ivars Helmess, sezonas līderis Liepiņš un rallija braucējs Zigurds Kalniņš, kurš nodemonstrēja labu ātrumu arī ar aizmugures piedziņas VAZ automašīnu.

RWD klasē kopvērtējumā uzvaru guva Andris Vovers, kuram sekoja Normunds Orlovs un Edgars Vāvers. Arī pēdējā sacīkstē klases tradīcija nemainījās – visos sezonas posmos pirmās divas vietas guva vienīgi Vovers un Orlovs. Pēdējā posmā trešais – Kristaps Daģis.

2WD Open klases kopvērtējuma pirmās trīs pozīcijas guvuši Egils Īle, Mārtiņš Vītols un Raivis Poišs, kurš panākumu guva ar uzvaru pēdējā posmā. Aiz viņa sacīksti noslēdza krosa braucējs Andis Vanters un Īle.

4WD Open klasē par spīti vājam rezultātam pēdējā posmā par uzvarētāju kļuva Ints Jeršovs. Kopvērtējumā otrais – Kārlis Goldmanis, bet trešais – sacīkstes uzvarētājs Mārtiņš Mietiņš. 333 posmā aiz Mietiņa pozīcijas guva Andris Puriņš un Edgars Enkurs.

U18 junioru ieskaitē ar uzvaru pēdējo posmu noslēdza pārliecinošais līderis Atis Līcis. Kopvērtējumā aiz viņa Mairis Laukšteins un Ēriks Ozoliņš. Pēdējā posma trijniekā aiz Līča godalgotās vietas guva Ozoliņš un Ralfs Sirmacis.

Par labāko komandu šā gada Auto Stils supersprintā kļuva Quattro Ledlauži, kuras sastāvā sezonas laikā cīnījās Andris Vovers, Kārlis Nebars, Edgars Avens, Jānis Hāns, Ints Jeršovs un Atis Riekstiņš.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool