Noskaidroti supersprinta otrā posma uzvarētāji

20/06/2011 |

Info: Viesturs Saukāns, LAF preses dienesta vadītājs
Foto: Dace Janova, fotoaģentūra “4rati”

Sporta kompleksā Mūsa aizvadīts Freko Rallija supersprinta kausa izcīņas otrais posms. Uzvaras klasēs guva Modris Žentiņš (FWD 1600), Jānis Cielēns (2WD), Mārtiņš Mozgis (4WD), Kārlis Nebars (4WD+), Gatis Liepiņš (VAZ Historic Open), Guntis Lielkājis (2WD Open), Rūdolfs Grahoļskis (4WD Open) un Andris Vovers (RWD). U18 junioru vērtējumā pirmais Ģirts Vītiņš. Komandu vērtējumā labākā Uzlimes.net vienība.

FWD 1600 klasē trijos braucienos uzvarētājs Žentiņš guva katru no trim vadošajām pozīcijām. Tā kā ieskaiti supersprintā veido divu labāko braucienu vietu summa, Modrim pietika ar vienu uzvaru un vienu otro vietu, lai būtu labākais klases ietvaros. Cīņā par otro vietu ļoti līdzīgus rezultātus uzrādīja Jānis Hāns un Atis Riekstiņš, gūstot vienu uzvaru, vienu trešo un vienu piekto vietu katrs. Pēc papildu nosacījumiem strīds izšķīrās par labu Hānam, Riekstiņš – trešais.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem vadībā Žentiņš, seko Raivis Bartušauskis un Hāns.

FWD 1600+/2WD klasē pēc neveiksmīga pirmā brauciena uzvaru un otro vietu guva Jānis Cielēns. Lieliskā atkopšanās deva uzvaru klases ietvaros. Braucienos sasniedzot otro un trešo vietu kā labākos rezultātus, otro pozīciju Mūsā guva Jānis Beriņš, aiz sevis atstājot Klāvu Svilpi, kurš pārsteidza ar uzvaru pirmajā posmā, taču nākamajos braucienos netika augstāk par piekto vietu. Jāpiebilst, ka šajā klasē fiksēti ļoti atšķirīgi rezultāti, ja salīdzina ar supersprinta iepriekšējo sezonu cīņām.

Kopvērtējumā vadībā Cielēns, seko Sandis Laukšteins un Jānis Beriņš.

4WD klasē Mārtiņš Mozgis bija ātrākais uzreiz divos braucienos, gūstot pārliecinošu uzvaru. Otrais – Ints Dimiņš ar divām otrajām vietām braucienos. Cīņā par trešo vietu labāks izrādījās Mareks Žukurs, kurš sacīksti sāka ar uzvaru pirmajā braucienā, bet vēlāk netika braucienu trijniekā.

Kopvērtējumā šajā klasē līderis Edgars Avens, kurš Mūsā guva ceturto vietu. Dimiņš turas otrajā pozīcijā, bet trešais – Roberts Ansons, kurš sacīkstē bija tikai sestajā pozīcijā.

4WD+ klasē otro uzvaru divos posmos sasniedza Kārlis Nebars, kurš braucienos uzrādīja divas otrās vietas un guva vienu uzvaru. Tikpat punktus, cik Nebars guva arī Ainārs Eikerts, taču papildnosacījumi atdeva panākumu Kārļa rīcībā. Trešajā vietā Vigo Rubenis.

Arī kopvērtējumā Nebars un Eikerts atrodas pirmajās divās vietās, savukārt trešajā pozīcijā nonācis Kristaps Feldmanis, kurš Bauskā guva ceturto vietu.

VAZ Historic Open klasē otro uzvaru pēc kārtas guva Gatis Liepiņš, kurš braucienos kā labākās uzrādīja pirmo un otro vietu. Tikpat punktus sasniedza Ingus Kalniņš-Kalenieks, paliekot otrais. Savukārt trešajā pozīcijā Artis Voicišs.

Kopvērtējumā aiz Liepiņa otrais Raivis Grīnfelds, kuram Bauskā sanāca tikai piektā vieta. Ivars Helmess – trešais.

Jau divas uzvaras divos posmos guvis arī RWD klases favorīts Andris Vovers. Pirmo četru vietu ieguvēji sarindojās tādās pašās pozīcijās kā pirmajā posmā Smiltenē – Voveram abos posmos sekoja Aigars Tīdmanis, Gundars Tīdmanis un Edgars Vāvers. Saprotams, šāda situācija kopvērtējumā.

2WD Open klasē otro uzvaru sasniedza Guntis Lielkājis, apsteidzot Emīlu Blūmu un Egilu Īli. Kopvērtējumā aiz Lielkāja Īle otrais, bet trešajā vietā – Blūms. 4WD Open klasē uzvaru guva Rūdolfs Grahoļskis, aiz sevis atstājot Ali Jansonu un Artūru Brūnu. Kopvērtējuma līderpozīcijās – nestartējušais pirmā posma uzvarētājs Zigurds Kalniņš un Grahoļskis.

U18 junioru vērtējumā Ģirts Vītiņš apsteidza Kristapu Feldmani un Ģirtu Ozoliņu – šādā secībā jaunieši sarindojušies arī supersprinta kopvērtējumā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool