FREKO Rallija Supersprinta 2011.gada sezona finišēs sestdien Biķerniekos

20/10/2011 |

Info, foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Šī gada FREKO Rallija Supersprinta sezonas pēdējā sacensība notiks sestdien, 22.oktobrī, Rīgā. Piektais Supersprinta gada kausa izcīņas posms „Rudens 2011” norisināsies Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā Sergeja Eizenšteina ielā 2.

Sportistiem, kas pagājušās nedēļas nogalē Biķerniekos cīnījās par Okartes Autosporta akadēmijas galveno balvu, trase daļēji jau būs pazīstama. Ātrumposma garums paredzēts līdz 3 km, un dalībnieki to veiks trīs reizes.

Šobrīd sacensībām pieteikušies vairāk nekā deviņdesmit dalībnieki astoņās ieskaites grupās. Uz starta stāsies gan sportisti, kas cīnīsies par izšķirošajiem punktiem 2011.gada sezonas kopvērtējumā, gan arī vairāki pazīstami rallija un rallijsprinta piloti, kas nav piedalījušies visās līdzšinējās šī gada supersprinta sacīkstēs. Tā kā dalībnieku reģistrācija www.4rati.lv turpināsies līdz šodienas pēcpusdienai (plkst. 17:00), paredzams, ka to skaits pārsniegs 100.

Jāpiebilst, ka klasēs ar viskuplāko dalībnieku skaitu ātrākie braucēji tiks apbalvoti arī ar „Svētavota” pārsteiguma balvām.

Dalībnieku saraksts, kā arī sacensību oficiālie dokumenti atrodami www.4rati.lv Supersprinta sadaļā. Sportistu ievērībai – nolikums ir papildināts ar biļetenu Nr.1, kas paredz ātruma ierobežojumus sporta bāzes teritorijā, kā arī aizliegumu grilēt, ņemot vērā ugunsdrošības pasākumus un informē sacensību dalībniekus par iespējām saņemt brīvbiļetes (ieejas maksa skatītājiem uz Freko Rallija Supersprinta noslēguma posmu – LVL 2).

P.S.iebraukšana Biķernieku sporta bāzes teritorijā sestdien – pa galvenajiem vārtiem!

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool