21.jūnijā „Tepera” trasē – rallija supersprinta čempionāta sacensības

18/06/2015 |

Svētdien, 21.jūnijā Smiltenes „Tepera” trasē norisināsies LAF SAK Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām otrais posms.

Patlaban sacensībām Smiltenē pieteikušies jau vairāk nekā 80 dalībnieki. Sportisti, kas vēl nav paspējuši reģistrēties supersprinta otrajam posmam , elektronisko pieteikumu līdz 18.jūnija vakaram var aizpildīt šeit.

„Tepera” trases saimnieks Vairis Tralla stāsta, ka trase sacensībām jau ir sagatavota un dalībnieki tiks gaidīti jau no 8:30. Toties skatītāji svētdienas rītā varēs pagulēt kādu stundu ilgāk, jo supersprinta pirmais brauciens startēs starts 11:30. Bez tam, šogad skatītāji varēs sacensības vērot bez ieejas maksas.

Kā jau ierasts supersprinta sacensībās pirms Līgo svētkiem, būs padomāts arī par sieru un alu ātrākajiem un veiksmīgākajiem braucējiem, kuri tiks apbalvoti 17:00.

21.jūnijā visas dienas garumā norisināsies arī Smiltenes pilsētas svētki, kas noslēgsies ar koncertu un nakts balli Jāņukalna estrādē.

Rallija supersprinta „Teperis” nolikums un pieteikušos dalībnieku saraksts atrodams www.4rati.lv sadaļā „Supersprints”.

Info: Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool