Rovanpera ziemas rallijos Latvijā startēs ar “Škoda Fabia S2000”

15/12/2015 |

Foto: TGS Worldwide / Kalle Rovanperä Racing

Jaunais somu autosportists Kalle Rovanpera, kurš Latvijā gūst savu pirmo pieredzi rallijā, 2016. gada sezonu uzsāks pie pilnpiedziņas auto “Škoda Fabia S2000” stūres.

Rovanpera ar šo auto plāno piedalīties 16. janvārī notiekošajā Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmajā posmā “Rally Alūksne”, kā arī 23. un 24. janvārī gaidāmajā Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu pirmajā posmā “Sarma 2016”, kas notiks Gulbenes apkaimē.

Rovanpera abas sacīkstes plāno aizvadīt “TGS Team” komandas sastāvā, kas ir minētā “Škoda Fabia S2000” automobiļa īpašniece. Kā zināms, komandu vada pazīstamais rallists Tonijs Gardemeisters.

“TGS Team” sastāvā pie S2000 klases auto stūres 15 gadus vecais Rovanpera šogad jau sēdies vairākkārt, aizvadot testu braucienos, kuros spēja demonstrēt savam vecumam un pieredzei ļoti labus rezultātus. Testi notika gan uz asfalta seguma, gan ziemas apstākļos.

Konkrētais auto, ar ko Rovanpera startēs janvārī, šobrīd vēl tiek būvēts rūpnīcā Čehijā. Tam būs 2 litru atmosfēriskais dzinējs ar 300 zirgspēku jaudu. Savukārt aizvadītajā sezonā soms startēja ar “Citroen C2 R2 MAX”, kuram ir priekšpiedziņa un par aptuveni 100 zirgspēkiem mazāk.

Atgādinām, ka šogad Kalle Rovanpera kļuva par Latvijas čempionu rallijsprintā 2WD Open klasē.

Kalle Rovanpera veic testus ar “Škoda Fabia S2000”:

Izmantotie resursi:
www.iltasanomat.fi

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool