Neoficiāli zināmi 2018. gada Latvijas čempioni rallijsprintā

04/09/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ņemot vērā, ka ir atcelts iepriekš plānotais rallijsprints “Saldus 2018”, sezona priekšlaicīgi noslēgusies un čempionu vārdi jau zināmi. Vēl gan kopvērtējuma rezultāti oficiāli jāapstiprina, ko plānots izdarīt 19. septembrī LAF Rallija komisijas padomes sēdē.

Latvijas rallijsprinta čempionāta sezona šogad tikusi aizvadīta piecos posmos. Pirmie no tiem norisinājās ziemas apstākļos Alūksnē un Gulbenē, pēc tam viens no posmiem notika vasarā “Rally Talsi” ietvaros, bet pēdējās divas sacīkstes tika aizvadītas Lietuvā – Zarasi un Viekšņos.

Pirmajā posmā izstājoties, bet pārējos četros uzvarot, pirmo vietu 1600 klasē nodrošinājuši Andris Putniņš un Raimonds Gļauda. Divas uzvaras piecos posmos pirmo pozīciju 2WD OPEN ieskaitē tikmēr dod Jānim Grīnbergam un Jānim Strazdiņam. Pēdējos trīs posmos 4WD klasē uzvarēja Vigo Rubenis un Kristaps Eglīte, kuri līdz ar to, pagaidām gan vēl neoficiāli, kļuvuši par čempioniem. Pirmajā posmā nestartējot, taču uzvarot pārējos četros, 4WD OPEN klasē pirmo vietu izcīnījuši Mareks Švarcs-Švampāns un Armands Lūkins.

Starp Junioru ieskaites braucējiem pirmais ir Madars Dīriņš, kurš izlaida abus ziemas rallijsprintus. Klasika 3000 kategorijā tikmēr pārāki šosezon izrādījušies lietuvieši Justs Simaška un Tits Simaška. Šīs ieskaites dalībnieki startēja tikai trijos vasaras posmos, un Simašku ekipāža uzvarēja  vienreiz. “Lejasciems Rally Team”, ko pārstāvēja piloti Mareks Švarcs-Švampāns, Rimands Kalniņš un Edgars Piļka, tikmēr pirmā vieta Komandu ieskaitē.

Oficiāli čempioni tiks paziņoti pēc 19. septembra LAF Rallija komisijas padomes sēdes.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool