Vorobjovs/Pūķis Alūksnes rallijā cīņā dosies ar “BMW M3”

09/01/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šobrīd Alūksnes rallijam pieteikušās jau vairāk nekā 50 ekipāžas, to vidū vairāki spēcīgi sportisti gan no ārvalstīm, gan Latvijas. Dalībnieku sarakstu ir papildinājuši arī Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis, kuri cīņā dosies ar aizmugurējās piedziņas “BMW M3”.

Iepriekšējās sezonās Vorobjova ekipāžu bijām raduši redzēt startējam ar pilnpiedziņas “Mitsubishi Lancer Evo X” vai pašu “Vorobjovs Racing” darbnīcā izgatavoto “Mitsubishi Mirage RS Proto”. Savukārt ar “BMW M3” sportists pēdējo reizi atsevišķos rallijos piedalījās 2015. gadā, un šomēnes Alūksnē atkal būs iespēja vērot Vorobjovu īpaši iespaidīgās sānslīdēs. Pērnās sezonas Lietuvas čempioni rallijā dalībai pieteikušies gan Igaunijas, gan Latvijas rallija čempionātu ieskaitēs.

Tāpat dalībnieku sarakstu papildinājusi pirmā R5 mašīna – pie šīs klases “Ford Fiesta” stūres sēdīsies Jānis Berķis, kurš kopā ar stūrmani Edgaru Čeporju turpinās pārstāvēt savu līdzšinējo komandu “Neiksans Rally Sport”. Pērn, kad ar R5 auto tika startēts pirmo sezonu, viņiem izdevās tikt pie godalgotās trešās vietas Latvijas rallija čempionātā. Tāpat “Neiksans Rally Sport” sastāvā ar N4 klases “Mitsubishi Lancer Evo X” startēs Volodimirs Garkavijs, kurš ārpus savas dzimtās Ukrainas vēl nav braucis.

Lai gan igauņi īpaši nesteidzas ar pieteikšanos sacensībām, kas būs arī Igaunijas rallija čempionāta pirmais posms, jau šobrīd ierašanos Alūksnē apstiprinājis Ranno Bundsens ar “Mitsubishi Lancer Evo VIII”, kurš ir viens no savas valsts ātrākajiem pilotiem.

Iepriekš pāris reizes startējis rallijā “Kurzeme”, Latvijā uz sacensībām Alūksnē atgriezīsies poļu braucējs Roberts Kociks, kurš startēs ar “Ford Fiesta Proto”. Tikmēr otro sezonu rallijā aizvadīs jaunais spāņu autosportists Rauls Ernandess, kurš turpinās braukt ar Latvijas licenci. Tieši Latvijā Ernandess uzsācis savu karjeru un šomēnes Alūksnē ieradīsies ar “Peugeot 208 R2”, lai cīnītos Latvijas rallija čempionāta ieskaitē.

Dalībnieku pieteikšanās turpināsies līdz piektdienai, bet sacensības notiks jau nākamās nedēļas nogalē. Sinoptiķi šobrīd sola, ka laiks varētu būt atbilstošs ziemas rallija norisei.

Dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool