Rallijā “Sarma 2018” iekļauti vairāki klasiskie ātrumposmi

13/12/2017 |

Foto: Rallijs “Sarma 2018”

Nākamā gada februārī Gulbenē un tās apkaimē tiks aizvadītas rallija sacensības “Sarma 2018”. Šobrīd jau publicēts rallija gids, līdz ar to iespējams iegūt vairāk informācijas par to, kas sportistus un līdzjutējus sagaida šajās tradicionālajās ziemas sacīkstēs.

Rallijs “Sarma 2018” solās būt īpaši vērienīgs, jo reizē šis būs gan Latvijas, gan Igaunijas rallija čempionātu otrais posms, tāpat arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otrais posms un Latvijas rallija kausa izcīņas pirmais posms vēsturiskajām automašīnām.

“Rallijs “Sarma” nenoliedzami ir viens no visgaidītākajiem un iemīļotākajiem rallijiem – ne vien ziemas, bet starp visiem rallijiem Baltijas reģionā,” atzīst sacensību “Sarma 2018” direktors Vilhelms Sniedzāns. “2017. gadā ieviestais jaunais vienas dienas formāts lieliski attaisnoja uz to liktās cerības un guva ļoti pozitīvas atsauksmes. Tādēļ arī rallijs “Sarma 2018″ saglabās vienas dienas sacensību formātu – labākie un aizrautīgākie rallisti un rallija līdzjutēji jau 43. reizi Gulbenes pusē tiksies 2018. gada 10. februārī.”

Rallija ieskaites ekipāžām vienas dienas laikā būs jāveic deviņi ātrumosmi, kuru kopējā distance sastādīs 120 km. Organizatori sola, ka pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma programmā tiks iekļauti vairāki klasiskie ātrumposmi, tāpat neiztrūkšot arī pārsteigumi, un viens no ātrumposmiem būs pilnīgi jauns. Sacensības noslēgsies ar diviem nakts ātrumposmiem. Tikmēr sportistiem un līdzjutējiem jācer, ka februārī Latvijā būs kārtīga ziema.

“Šobrīd prognozēt, kāda būs ziema, ir pāragri, un jebkuri solījumi līdzinātos politiķu solījumiem par tautsaimniecības attīstību, taču ralliju “Sarma” ziema vairāk nekā 40 gadu laikā ir pievīlusi tikai vienu reizi, cerams, arī pēdējo,” saka Vilhelms Sniedzāns. “Tāpēc atliek vien cerēt un ticēt, ka sniegs un ledus būs pietiekami daudz, lai pilnībā varētu izbaudīt ziemas rallija dinamiku un varbūt pat ieraudzīt dabas parādību, no kuras aizgūts rallija nosaukums.”

“Sarma 2018” rallija gids (latviski) | “Sarma 2018” rally guide (english)

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool