Portugāles vēsturiskajā rallijā startēs arī latviešu ekipāžas

05/10/2021 |

Foto: publicitātes

“Rally de Portugal Histórico” atgriežas pēc viena gada pārtraukuma, tas tiek uzskatīts par vienu no izcilākajām vēsturiskajām regularitātes sacensībām Eiropā. Sacensības norisināsies četros posmos no 5. līdz 9. oktobrim ar teju 2000 kilometru garu maršrutu.

Dalību sacensībām pieteikusi arī “Russo Baltic Rally Team” komanda, kurā startē divas latviešu ekipāžas – Agris Staņēvičs / Jānis Kirkovalds (nr.32) un Iļja Zakmans / Nauris Kalvāns (nr.16), kā arī trīs krievu- Andrejs Ponomarevs / Marats Jarulins (nr.10), Iļja Kašins / Boris Kosturko (nr.36), Jurijs Lisenko / Viktors Poļakovs (nr.43)

Portugāles rallijā būs iespējams vērot tādus automašīnu modeļus kā “Porsche 911”, “Jaguar E-Type”, “Lancia Fulvia”, “BMW 2002”, “Mercedes SLC”, “Ford Escort”, “Renault 11” un “Renault 5 GT Turbo”. Starp vecāko 1957. gada “Volvo PV 544” un jaunāko 1986. gada “Porsche 924 S” ir 29 gadu vēsture.

63 reģistrētās ekipāžas, no kurām 80% ir ārvalstu, līdz ar to “Rally de Portugal Histórico” sniegs izteikti starptautisku piesitienu ar konkurentiem no deviņām dažādām valstīm – Portugāle, Vācija, Beļģija, Spānija, Francija, Latvija, Lietuva, Krievija un Šveice.

Rallijs ir zināms un sevi parādījis kā neparedzamu un grūtu, neatkarīgi, kurā no vēsturiskajām rallija zonām Portugālē tas norisinās.

Dalībnieku saraksts >>

Informāciju sagatavoja:
LAF Prese

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool