Pirmās ekipāžas jau pieteikušās Talsu rallijam

20/04/2018 |

Foto: Red Bull Content Pool

Jau pēc mēneša Talsu pusē tiks aizvadītas Latvijas rallija čempionāta pirmās vasaras sacīkstes. Sportisti pamazām sāk piepildīt pieteikumu sarakstu, kurā jau atrodama arī ekipāža ar WRC auto.

Ukrainis Valērijs Gorbans piedalījās abos ziemas posmos Alūksnē un Gulbenē, startējot ar “Mini John Cooper Works WRC” spēkratu, kas izmantots arī pasaules rallija čempionātā. “Eurolamp World Rally Team” komanda pieteikusies arī “Rally Talsi”, kur acīmredzot būs viena no favorītēm uz uzvaru. Šobrīd Gorbans ar līdzbraucēju Sergeju Larensu ir līderi Latvijas čempionātā.

“Rally Talsi” šogad būs Latvijas rallija čempionāta trešais posms. Sacensības risināsies vienu dienu, 19. maijā. Rallija ietvaros tiks veikti desmit ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīs nepilnus 99 kilometrus. Kopā ar pārbraucieniem tiks veikts 301 kilometrs.

Paralēli norisināsies arī Latvijas rallijsprinta čempionāta sacensības, kurš būs jāveic seši ātrumposmi ar kopējo garumu 54 km. Tāpat tiks aizvadīts Latvijas rallija kausa izcīņas posms “RK Historic” ieskaitē, kur ekipāžas mēros deviņus ātrumposmus ar kopgarumu 83 km.

“Rally Talsi” dalībnieki

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool