Pirmās ekipāžas pieteikušās minirallijam “Karosta 2019”

10/04/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau pēc nepilna mēneša, 5. maijā Liepājā startēs Latvijas minirallija kausa izcīņa. Pirms dažām dienām tika uzsākta pieteikumu pieņemšana pirmajam posmam un vairākas ekipāžas jau pieteikušas dalību sacensībām.

Sezona iesāksies ar miniralliju “Karosta 2019”, kurā būs veicami seši ātrumposmi. Pirmā apļa ietvaros tiks divreiz aizvadīts 2.8 km un vienreiz 6.3 km garš dops, savukārt otrajā aplī būs divreiz jānobrauc 3.1 km un vēlreiz 6.3 km garais ātrumposms.

Jau ziņots, ka šogad minirallija disciplīna piedzīvojusi izmaiņas, kas galvenokārt skar ātrumposmu garumu. Ja līdz šim sporta režīmā veicamā distance sastādīja ne vairāk par 15 km, tad šogad tie jau būs 20 līdz 25 km. Šogad plānoti kopumā pieci posmi – pēc Liepājas sacīkstes uzņems Gulbene, Cēsis, Saldus un Rīga.

Minirallijs ir pirmais solis autosportā tiem, kurus interesē braukšana pa grunts segumu un ir vēlme augt un attīstīties, lai pēc kāda laika mēģinātu rallijsprintu un/vai ralliju. Piedalīties minirallijā var ikviens interesents, lai to darītu ir nepieciešams auto, stūrmanis (kas sēdēs blakus), kā arī ķiveres.

Pieteikšanās sacensībām “Karosta 2019” sākās 5. aprīlī un to iespējams izdarīt mājaslapā “minirallijs.lv“, kur atrodama arī visa dokumentācija un cita svarīgākā informācija. Pirmās ekipāžas savu dalību jau apstiprinājušas. Pieteikšanās turpināsies līdz 27. aprīlim.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool