Gaidāmajā sezonā minirallija ātrumposmi būs garāki

27/03/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Straujiem soļiem tuvojas 2019. gada minirallija sezona, un šogad šī sacensību seriāla dalībniekus sagaida pozitīvas izmaiņas.

Par jaunumiem stāsta LAF Standarta automobiļu komisijas (LAF SAK) vadītājs Eduards Kalve: “Minirallija dalībniekus sagaida lieliski jaunumi – salīdzinot ar iepriekšējām sezonām, šogad organizatori piedāvās veikt garāku distanci sporta režīmā. Pērn, runājot ar dalībniekiem un organizatoriem, sapratām, ka ir nepieciešams spert nākamo soli. Distances pagarināšana likās loģisks risinājums un tas bija galvenais, ko prasīja dalībnieki. Līdz šim minirallija distances kopējais garums bija 150 km un līdz 15 km sporta režīmā veicami ātrumposmi jeb papildsacensības. 2019. gadā pāršķiram jaunu lapaspusi, dalībniekiem piedāvājot 20-25 km distanci ātrumposmos. Šis ir jaunums arī organizatoriem, tāpēc šis būs pārejas gads, lai pielāgotos jaunajām prasībām. Sazvanoties ar organizatoriem, dzirdu, ka trases sagatavošanas darbi jaunajai sezonai rit pilnā sparā, par ko liels prieks.”

Gatavojoties sezonai LAF SAK izveidojuši mājaslapu minirallija disciplīnai – www.minirallijs.lv. Tajā jau šobrīd var iepazīties ar aktuālajiem dokumentiem un sezonas kalendāru. Pavisam drīz sāksies reģistrācija sezonas pirmajam minirallijam – “Karosta”, kas 5. maijā notiks Liepājas pusē. Mājaslapā darbosies on-line reģistrācijas forma, kā arī sacensību laikā būs pieejami tiešsaistes rezultāti.

“Prieks, ka izdevās izveidot kalendāru, kas sastāv no pieciem posmiem. Jaunums šajā sezonā būs minirallijs “Cēsis-Priekuļi” un ir skaidrs, ka dalībniekus sagaida aizraujoša sezona,” izsakās Eduards Kalve.

Minirallijs ir pirmais solis autosportā tiem, kurus interesē braukšana pa grunts segumu un ir vēlme augt un attīstīties, lai pēc kāda laika mēģinātu rallijsprintu un/vai ralliju. Piedalīties minirallijā var ikviens interesents, lai to darītu ir nepieciešams auto, stūrmanis (kas sēdēs blakus), kā arī ķiveres.

Informācija par pasākumu atrodama mājaslapā www.minirallijs.lv un Facebook lapā “Minirallijs”.

2019. gada minirallija kalendārs:

Informāciju sagatavoja:
LAF SAK

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool