Apstiprināts Minirallija gada nolikums

08/04/2013 |

Info: Dace Janova, www.4rati.lv
Foto: Arnolds Šivars, www.4rati.lv

Ir apstiprināts gada nolikums jaunajām standartauto sacensībām – Minirallija kausa izcīņai standarta automobiļu grupā.

Nolikums paredz, ka 2013.gadā notiks 5 sacensību posmi. Kausa izcīņa notiks trīs ieskaites grupās – ieskaites grupās: standarta automašīnas ar vientilta piedziņu līdz 1600 cm3, standarta automašīnas ar vientilta piedziņu virs 1600 cm3 un pilnpiedziņas standarta automašīnas. Paralēli notiks kausa izcīņa jauniešiem, kuri ir dzimuši 1995. gadā un jaunākiem ar vientilta piedziņas automašīnām līdz 1600 cm3.

Sacensību distances maksimālais garums līdz 150 km, tai skaitā ātrumsacensības līdz 15 km, režīmsacensību garums – neierobežots. Plānotā dalības maksa minirallijā  nepārsniegs  LVL 50.

Sacensībās drīkstēs piedalīties ar automašīnām, kas atbilst Latvijas Republikā pastāvošajiem likumiem un normatīvajiem aktiem par pielaidi ceļu satiksmei. Miniralijā būs atļauts izmantot tikai rūpnieciski ražotas (arī M+S) riepas, kuru lietošana atļauta saskaņā ar CSDD tehniskās apskates noteikumiem.

Pirmais minirallija kausa izcīņas posms norisināsies Jūrmalā, 11.maijā. Reģistrācija sacensībām notiks interneta vietnē www.4rati.lv .

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool