29. aprīlī Lietuvā startēs minirallija sezona

11/04/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šī mēneša beigās, 29. aprīlī Šauļos tiks aizvadīts Lietuvas minirallija čempionāta pirmais posms, uz kuru aicināti arī brauktgribētāji no Latvijas.

Latvijā minirallija sezonu bija plānots sākt jau ziemā, tomēr iecerētais nepiepildījās, kā rezultātā pirmās sacensības tiks aizvadītas 26. maijā Gulbenē.

Tikmēr Lietuvā minirallija sezona startēs par nedēļu ātrāk, jau 29. aprīlī, kad sacīkstes plānots aizvadīt Šauļos. Lai gan pavasarī grants ceļu stāvokli ir grūti prognozēt, šoreiz par to jāuztraucas nav, jo minirallijs notiks pilnībā pa asfaltu.

Kopumā tiks veikti 12 ātrumposmi, četri no tiem pa divām reizēm, bet kopējā distance, kas tiks veikta ar laika kontroli, sastādīs 24.5 km. Kopā ar pārbraucieniem būs jāmēro 150.4 km.

Pieteikties minirallijam “Šiauliai 2018” iespējams līdz 16. aprīlim (dalības maksa 100 eiro) vai ar paaugstinātu maksu (150 eiro) līdz 20. aprīlim. Elektroniskā pieteikuma formu var atrast portālā “www.rallykurtuvenai.lt“, bet tā jānosūta uz e-pasta adresi “[email protected]”. Vairāk informācijas nolikumā.

NOLIKUMS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool