“World RX” kalendārā iekļauta arī Krievija

06/12/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Krievija ir oficiāli iekļauta 2020. gada pasaules rallijkrosa čempionāta (“World RX”) kalendārā, apstiprināts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules motoru sporta padomes (WMSC) sēdē.

“World RX” kalendārs tika publiskots jau oktobrī, taču divu posmu norises vietas vēl nebija zināmas. Nesen noskaidrojās, ka viens no posmiem joprojām notiks Latvijā, jo izdevies nodrošināt sacensību norisi vēl vismaz uz vienu reizi, savukārt Krievija tikusi apstiprināta vien tagad.

Krievijas posms notiks 18. un 19. jūlijā, un būs sestais no sezonas 11 posmiem. Sacensības risināsies “Igora Drive” motoru sporta kompleksā, kas atrodas netālu no Sanktpēterburgas. Rallijkrosa trase ir līdzās pēc Hermana Tilkes dizaina veidotajai asfalta trasei, kur nākamgad pirmo reizi notiks viens no Vācijas salonautomobiļu čempionāta (DTM) posmiem.

Lai gan Krievijā tāda līmeņa rallijkrosa sacensības notiks pirmo reizi, no šīs valsts nāk pilots Timurs Timerzjanovs, kurš ir trīskārtējs Eiropas čempions rallijkrosā, kā arī pasaules čempionāta dalībnieks jau sešu gadu garumā, šogad arī izcīnot pirmo uzvaru atsevišķā posmā.

Krievijā līdz šim lielākās notikušās rallijkrosa sacīkstes ir Prezidenta kauss, kas katru augustu notiks Tatarstānas pilsētā Kazaņā, kas ir Timerzjanova dzimtā pilsēta.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool