Viktors Ellers: “Polija bija reālākā alternatīva Latvijas čempionātam”

22/03/2019 |

Foto: R22 Foto

No 6. – 7. aprīlim “Technikal Art RX” autosportists Viktors Ellers aizvadīs pirmo rallijkrosa posmu Polijā. Arī Ellers ir viens no tiem sportistiem, kurš Poliju ir izvēlējies kā alternatīvu Latvijas rallikrosa čempionātam.

“Poliju izvēlējos, jo tā bija reālākā alternatīva Latvijas čempionātam,” stāsta sportists. “Latvijas čempionātu nebraukšu, jo tas jau nevienam vairs nav noslēpums, mūs neapmierina riepa ar kuru liek braukt organizators. Mēs saprotam, ka visi grib pelnīt un saņemt naudu, bet mēs uzskatām, ka tas ir par dārgu. Sapulcē arī teicām, ka nepiekrītam tam, bet mūsu viedokli neņēma vērā, līdz ar to mums bija jāmeklē alternatīvas.”

Runājot par sezonas mērķi, Ellers ir pieticīgs, sakot, ka skaļi neko vārdos teikt negrib. “Es par saviem šīs sezonas mērķiem skaļi negribu runāt, mans lielākais mērķis ir aizbraukt līdz Polijai un nostāties uz starta līnijas un tad jau redzēs kā būs. Plašāk kaut ko saprast varēs pēc pirmajām sacensībām, tad varēs arī secināt kā ir gājis un ko var un ko nē.”

Savukārt runājot par komandas “Technical Art RX” izaugsmi, Viktors neslēpj lepnumu un prieku, ka komanda ir tik liela un draudzīga. “Komandas izaugsme ir neticama, pirms trīs gadiem mēs uz rallijkrosu aizbraucām kopā ar Sandi Žebeku divatā uz Jēkabpili, tolaik vēl ar veco “hondu”, pilnīgi nezinot kas īsti ir rallijkross, jo vienīgā pieredze uz mums diviem bija tas, ka esmu braucis rallijā, savukārt Žebeks – autokrosā. Bet, principā, saprašana par rallijkrosu mums nebija nekāda. Iepriekšējā vakarā pirms sacensībām aizbraucām uz tehnisko komisiju, mums piebrauca klāt vietējie čaļi un jautāja, vai mēs tiešām nopietni plānojam piedalīties sacensībās, jo mūsu mašīna bija rallija mašīna, tikai ar izņemtu blakussēdētāja krēslu. Bet tagad, uzsākot ceturto sezonu zem komandas nosaukuma “Technical Art RX”, esam viena no lielākajām komandām, dalībnieku skaita ziņā, Baltijā. Tā arī tas viss sākās, ar vienu mašīnu, es biju viens pats komandā. Tad ar laiku mums pievienojās vecmeistars Spundiņš, tad lēnā garā arī Māris Druva pievienojās, tad Diānrs un vēl un vēl, un te nu mēs esam.”

“Liels paldies man ir jāsaka ģimenei un draugiem, kuri vienmēr ir ticējušu un atbalstījuši vistrakākās idejas, domāju, bez viņiem tas nebūtu iespējams,” tā piebilda Ellers, īpašu paldies sakot arī sponsoriem un citiem atbalstītājiem.

Informāciju sagatavoja:
Technikal Art RX

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool