Saldū aizvadīts rudens autosprinta pirmais posms

Pagājušajās brīvdienās Saldus pusē, Druvas lidlaukā norisinājās “EVE Autosports” organizētās rudens autosprinta cīņas.

Sacensības notika uz asfalta (40%) un grunts (60%) seguma, bet katram braucējam bija jāaizvada pa trim ieskaites braucieniem. Vērā tika ņemti divi labākie rezultāti un uzvarētāji noteikti šo rezultātu summā.

Klasē FWD par uzvarētāju kļuva Kaspars Kairišs (VW Golf 2), kurš divu ātrāko braucienu summā par 4.56 sekundēm pārspēja Raineru Prūsi (VW Golf). Trešo vietu ieguva Rolands Naudiņš (Ford RS).

RWD klasē uzvarētāja godā Dāvis Rozentāls (BMW 320), kurš par 3.60 sekundēm apsteidza Arvi Valkovski (BMW 325). Trešā vieta Igoram Gerasimovičam (BMW).

4WD vērtējumā pirmā vieta Artūram Padrevicam (BMW 325ix). Aiz viņa 2.06 sekundes atpalika Ingars Padrevics (BMW 325ix), trešajā vietā Kaspars Dullis (Subaru Impreza).

Tikmēr 2WD Open klasē, kur dalībnieku skaits vislielākais – 17, tuvāko sekotāju apsteidzot par 2.25 sekundēm, par uzvarētāju kļuva Arvis Valkovskis (BMW 325). Otrajā vietā Kaspars Kairišs (VW Golf 2), trešā vieta Rolandam Naudiņam (Ford RS).

4WD vērtējumā pirmā vieta Artūram Padrevicam (BMW 325ix9). 5.37 sekundes divu braucienu summā atpalika otrās vietas ieguvējs Kaspars Dullis (Subaru Impreza), trešajā vietā Ingars Padrevics (BMW 325ix9).

Dāmu ieskaitē Laila Dracmane (Subaru Impreza) kļuva par pārliecinošu uzvarētāju – tuvākā sekotāja Santa Šenberga (BMW 316) zaudēja 10.79 sekundes. Trešā vieta starp dāmām Ievai Stankai (Opel).

Visi rezultāti >>

Rudens autosprinta katras klases uzvarētāji arī saņēma ieejas kartes uz šīs nedēļas beigās Rīgā, Jūrmalā un Talsos gaidāmo Latvijas rallija čempionāta finālposmu “Rallijs Latvija 2015”.

Otrais posms rudens autosprintā notiks 24. oktobrī, turpat Druvas lidlaukā.