“Titan RX Europe” pirmajos posmos triumfē Heikinens un T.Hansens

01/07/2019 |

Foto: titansrx.eu

Aizvadītās nedēļas nogalē Francijā norisinājās jaunā rallijkrosa seriāla “Titans RX Europe” pirmie divi posmi. Par uzvarētājiem tajos kļuvuši Tomass Heikinens un Timijs Hansens.

Heikinens bija vadībā no starta līdz finišam sestdien Esajas trasē notikušajā “Titans RX Europe” pirmajā posmā, pirms tam uzvarot kvalifikācijā un savā pusfinālā. Tikmēr Kevins Hansens apdzina no pirmās rindas startējušo Žeromu Grosē-Žaninu, kuram savukārt fināla noslēgumā nācās atvairīt bijušā WRC pilota Heidena Padona uzbrukumus. Heidenam tas bija pirmais rallijkross karjerā. Aiz viņa šajā finālbraucienā palika Andreass Stefens un Ronijs K’Roks, kurš tehnisku problēmu dēļ izstājās.

Svētdien trasē dominēja Timijs Hansens, kurš pirmajā posmā nebija ticis finālā, jo pusfināla braucienā mašīna laikus neizkustējās no vietas. Šoreiz viss gāja daudz labāk – uzvara kvalifikācijā, pēc tam arī pusfinālā un starts no “pole position”. Gluži tāpat kā pusfinālā, arī finālā startā viņš saglabāja vadību un bija līderis līdz pat finišam. Kevins Hansens šoreiz atkal ierindojās otrajā vietā, zaudējot uzvarētājam piecas sekundes, bet drošā atstatumā aiz sevis atstājot iepriekšējās dienas uzvarētāju Heikinenu. Soms pjedestālu nodrošināja, apdzenot Kreigu Brīnu, kurš startēja tikai seriāla otrajā posmā. Brīns gan tika atbīdīts uz pēdējo vietu par incidentu startā, kad sagrieza konkurentu “CsuCsu”. Līdz ar to ceturtajā vietā tika klasificēts Grosē-Žanins, bet piektajā – “CsuCsu”. Padons tika diskvalificēts jau pusfinālā par avārijas izraisīšanu.

“Titans RX Europe” sezonas trešais un ceturtais posms notiks 27. un 28. jūlijā Lielbritānijā, Lidenhilas trasē.

Izmantotie resursi:
www.titansrx.eu

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool