Testos Rīgā atklātajas problēmas, “Unkorrupted” Barselonā nestartēs

16/10/2020 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pēc tam, kad Biķernieku trasē veiktajos testos atklājās būtiskas tehniskas nepilnības, “GC Kompetition” paziņojusi par savas komandas “Unkorrupted” atsaukšanu no starta pasaules rallijkrosa čempionāta sacensībās Barselonā.

Šosezon vienība startē ar diviem “Renault Clio R.S” sacīkšu spēkratiem, ko pilotē francūzis Gerlēns Šišerī un lietuvietis Roks Bacjuška. Par vietām pirmajā desmitniekā gan cīņa izpaliek, mašīna tehniski atpaliek no “GC Kompetition” vienības izmantotās “Renault Megane RS”, ko pilotē Andreass Bakerūds, Liams Dorans un Antons Marklunds.

Šonedēļ Šišerī un Bacjuškam bija paredzēta dalība sezonas septītajā un astotajā posmā, kas norisināsies Spānijā, taču plānus nācies mainīt.

“Esam pieņēmuši lēmumu atsaukt “Unkorrupted” dalību no pasaules rallijkrosa čempionāta sacīkstēm Barselonā,” teikts komandas paziņojumā. “Papildus testos, ko veicām Rīgā, atklājām būtiskas tehniskas nepilnības, ko nav iespējams atrisināt līdz nākamajām sacensībām. Lai gan mēs neesam tie, kas padodas, šis lēmums ir drošākais, ko varam pieņemt.”

Līdz ar to uz starta “World RX” posmos Barselonā “Supercar” klasē šonedēļ izies 17 sportisti.

“Unkorrupted” cer atgriezties uz starta devītajā un desmitajā posmā, kas mēnesi vēlāk notiks Beļģijā, Spā-Frankošamps trasē.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool