“Supercar” klasē Biķernieku trasē startēs Nitišs, Baumanis un Veģeris

04/09/2019 |

Foto: Facebook.com/ReinisNitissOfficial

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) publicējusi pasaules rallijkrosa čempionāta devītā posma “Neste World RX of Latvia” dalībnieku sarakstu. Starp 60 braucējiem arī trīs latvieši – Jānis Baumanis, Reinis Nitišs un Jānis Veģeris.

Latvietis Reinis Nitišs šogad trešo reizi pārstāvēs GRX komandu , izmantojot “Hyundai i20”, ar ko jūlijā spēja iekļūt Zviedrijas posmā labāko trijniekā. Pagājušajā sezonā Nitišs savās mājas sacīkstēs nodrošināja Eiropas rallijkrosa čempiona titulu “Supercar” klasē, un šogad kopā ar viņu trasē būs redzams šī gada Eiropas čempions. Robins Larsons šajā posmā pievienosies “World RX” ar ceturto EKS būvēto “Audi S1”, līdzās “Monster Energy RX Cartel” braucējiem Liamam Doranam un Andreasam Bakerūdam, kā arī “EKS Sport” pilotam Kristianam Žabo.

“Supercar” klasē reģistrēto 19 dalībnieku sarakstā redzams arī vietējo fanu favorīts Jānis Baumanis no STARD, kurš aizvadījis ļoti labu sezonu, notikušajos astoņos posmos piecreiz iekļūstot finālā un divreiz sacensības noslēdzot starp trim ātrākajiem pilotiem.

Papildus ierastajiem “World RX” dalībniekiem, savu trešo posmu (pēc Abū Dabī un Beļģijas) aizvadīs Pals Trajs, kurš ar “Ford Fiesta” startēs STARD sastāvā kā Jāņa Baumaņa komandas biedrs. Pēc debijas Francijas posmā pagājušajā nedēļas nogalē, uz starta atgriežamies redzēsim arī Krievijas pārstāvi Matveju Furažkinu, kurš startēs “ESmotorsport – Labas GAS” sastāvā.

Latvietis Jānis Veģeris ar “Citroen DS3” piedalīsies noslēdzošajā “Euro RX” “Supercar” klases posmā, kur Mats Omans ieņems Robina Larsona vietu “JC Raceteknik” sastāvā, bet zviedrs Linuss Vestmans pievienosies Peteram Hedstromam un pārstāvēs “Hedstrom Motorsport”.

“Neste Latvia RX” būs noslēdzošais posms arī “Euro RX” “Super1600” klasē, kur bez ierastajiem dalībniekiem uz starta būs redzams arī ungārs Deivids Gerencsers ar “Alfa Romeo Mito” un igaunis Andre Kurgs, kurš ar “Škoda Fabia” startēs savām mājām tuvākajā posmā.

Dalībnieku saraksti: World RX | EuroRX SupercarEuroRX S1600

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool